کمپانی EA لیست مجموعه بازی های برتر همایش E3 2019 خود را اعلام می کند!

کمپانی منتشر کننده بازی های EA برنامه رویداد E3 live lifestream خود را اعلام کرده است و انتشار بازی "Anthem" در میان لیست آن نیست. این غول منتشر کننده بازی، لیست بازی های برتر و مورد نظر خود را در رویداد سالانه خود معرفی می کند. شرکت EA هر ساله همایش ها و نمایشگاه هایی را تحت عنوان رویداد E3 برای معرفی بازی های عرضه شده از جانب خود برگزار می کند که در سال 2019 شامل عنواینی برتر و محبوب می باشد.

EA لیست مجموعه بازی همایش E3 2019

Electronic Arts برنامه زمانبندی انتشار بازی های خود را در EA Play برای سال جاری عرضه کرده است که در آن بازی های پرچمدار و برتر خود را معرفی کرده، که در طی رویداد E3 2019 رونمائی و عرضه خواهند شد.

این رویداد زنده تقریبا سه ساعته است و در تاریخ 8 ژوئن یا 18 خرداد پخش خواهد شد و یک بخش را برای هر شش عنوان مختلف بازی های EA به خئداختصاص داده است؛

عنوان هایی مانند بازی های بی نظیر و فق العاده Star Wars Jedi: Fallen Order، Apex Legends، Battlefield V، FIFA 20، Madden NFL 20 و The Sims 4.

اما آنچه که از دست رفته است، حذف دستور کار برای بازی Anthem بوده است.

این بازی تیرانداز شرکت BioWare یک بازی عالی و بی نظیر است، که پتچ یا آپدیت رفع اشکالات آن نیز در ماه آوریل گذشته عرضه شد.

از آن زما نیز آپدیت های متعدد و جدیدی همچنان منتشر شده است؛ آخرین به روز رسانی بازی نیز امروز اعلام شد.

و BioWare قصد دارد تا برخی از اخبار مرتبط با بازی تفنگی جالب Anthem را در تاریخ 30 ماه می در جریان یک رویداد جداگانه رونمائی و معرفی کند.

همینطور که به نظر می رسد EA Play در پشت صحنه با توسعه دهندگان مختلفی کار می کند، اما انتظار می رود تمرکز اصلی بر روی گیم پلی آن بازی ها باشد که از کیفیت و همچنین داستانی مناسب برخودار باشند.

اوائل سال گذشته، EA اعلام کرد که کنفرانس مطبوعاتی معمولی خود را در E3 2019 برگزار خواهد کرد.

شما می توانید۶ بازی فوق العاده ای که EA در نمایشگاه E3 2018 معرفی کرد و یا همه تریلر های بازی های E3 2018 را تماشا کنید و یا بهترین بازی های سال ۲۰۱۹ برای کامپیوتر شخصی (PC) را ببینید.

اگر شما به اندازه کافی خوش شانس نبودید که بلیط های این رویداد را در هالیوود پالادیوم دریافت کنید، می توانید این رویداد را از خانه دنبال کنید.

بخش های زنده به سادگی در کانالهای EA.com یا EA در YouTube پخش می شوند.

برای مطالعه بیشتر ببینید که زامبی های بازی و مجموعه Walking Dead به دنیای واقعی ما می آیند یا EA می خواهد بازی نبرد رویال Apex Legends را به دستگاه های موبایل بیاورد! و یا نسل جدید کنسول های ایک باکس مایکروسافت در رویداد E3 2019 از راه می رسند.

ویدیوها و مطالب مشابه