اشتراک Origin Access اطلاع رسانی لیست بازی EA

حق اشتراک در Origin Access برای اطلاع رسانی از لیست بازی های EA

کمپانی EA حق پرداخت اشترا ک بازی های خود در Origin Access را طی هفته آینده وارد بازار خواهد کرد. عضویت در مرکز بازی های رایانه ای برای اطلاع رسانی از تازه ترین و جدید ترین انتشار ها، 15 دلار در ماه هزینه خواهد داشت.

هنگامی که EA سرویس Origin Access را در سال 2016 راه اندازی کرد، آن به بازیگران کامیوتری PC امیدواری داد که بتوانند از لیست مجموعه بازی های The Vault، فهرستی در حال گسترش از عناوین بازی های EA، در مقابل پرداخت هزینه اشتراک ماهانه استفاده کنند.

یکی از ویژگی های این لسیت جدید این بود که، مانند پلی استیشن پلاس و بازی های همچون طلا این کنسول، این لیست همیشه با آخرین نسخه های ارائه شده پر نشده بود و تنوع زیادی داشت.

با این حال، Origin Access Premier، با یک سطح بالاتر از اشتراک گذاری نیز در همایش E3 ظاهر شد که قرار است از هفته آینده شروع شود و به بعد نیز ادامه پیدا کند، شما در نهایت قادر خواهید بود تا تعمیرات کنسول ایکس باکس و شاید پلی استیشن خود را از این طریق در اختیار داشته باشید.

به عنوان یک فرمت حق پرداخت جدید از Origin Access Premier، این سایت هنوز هم همان ویژگی ها را به عنوان پیشفرض یا پایه ارائه می دهد، دسترسی به The Vault و 10٪ تخفیف در خرید Origin Store، اما همچنین به شما امکان دسترسی نامحدود به بازی های تازه منتشر شده، و همچنین شانس حضور در گفت و گو منتشر شده پنج روز قبل از راه اندازی بازی را ارائه می دهد.

پس اگر بازی هایی مانند: Anthem، Battlefield V، Madden NFL 19 و FIFA 19 برای شما به عنوان یک پیشنهاد وسوسه انگیز به نظر می رسند، بنابراین کیف پول خود را آماده کنید.

قیمت پذیرش EA برای اشتراک ماهانه در هر ماه 14.99 دلار است، یا 99 دلار برای اشتراک سالانه، که موجب صرفه جویی 80 درصدی می شود.

در حال حاضر، هنوز هیچ تغییری برای بازیکنان خاستار اشتراک در طرح ابتدایی دسترسی اولیه وجود ندارد، اما به محض شروع اشتراک ها به مبلغ 4.99 دلار در هر ماه و یا 29.99 دلار در سال می باشند.

4.9 هزار بازدید 6 سال پیش بازی تکنولوژی ویدئو ویدئو های بازی
... توضیحات کامل