آموزش درست کردن یک آویز دیوار زیبا و آسان

همه انسان ها زیبایی را دوست دارند و به همین دلیل سعی می کنند خود و محیط اطرافشان را به زیباترین شکل ممکن آراسته کنند. انها گاهی با خریدن وسایل جذاب و گاهی با ساختن آنها این کار را انجام می دهند. اما در این بین راه دوم می تواند بهتر و کم هزینه تر باشد؛ زیرا شما می توانید زیباترین چیزها را به سلیقه خود و با ساده ترین وسایل درست کنید. پس اگر علاقه مند به ساختن وسایل دکوری جذاب هستید این ویدیو را ببینید تا بتوانید یک آویز دیواری جذاب درست کنید.

درست کردن این آویز دیواری بسیار آسان است. برای این کار شما فقط به مقداری کاغذ رنگی، یک تکه کارتن، مقداری نخ و چند مهره یا توپ حرارتی کوچک نیاز دارید.

شما باید ابتدا با کاغذ رنگی سبز چند برگ درست کرده و لبه های آنها را کنگره دار کنید. سپس برگ ها را از یک طرف مانند ویدیو کم کم تا کنید تا چین های برگ ایجاد شود.

برای درست کردن هر گل ابتدا باید سه دایره یک اندازه برش دهید. سپس هر کدام را سه بار از وسط تا زده و روی آنها گلبرگ ها را کشیده و برش دهید.

حالا یکی از دایره ها بردارید و یکی از قسمت هایی که در اثر تا کردن ایجاد شده جدا کنید. برای دایره بعد دو قسمت و دایره سوم نیز سه قسمت جدا کنید.

با لبه قیچی سر همه تکه ها را کمی حلال کرده و سپس دو لبه همه ان را روی هم قرار دهید. حالا انتهای آنها را کمی برش داده و بعد آنها را از بزرگ به کوچک درون هم قرار دهید. به تعداد دلخواه گل هایی به همین شکل درست کنید.

برای بار دیگر دایره هایی به همان روش درست کنید ولی این بار آن را دو قسمت دو قسمت جدا کنید. هر قسمت را با چسباندن لبه ها به هم به شکل قیف درآورید.

حالا یک نخ یا یک تکه کاموا را از سوزن عبور داده و سپس آن را به ترتیب از یک مهره و یک قیف عبور دهید. شما می توانید چند تکه کاموا را به همین شکل و اندازه های متفاوت درست کنید.

یک کارتن به طول ۲۳٫۵×۷ سانتی متری مانند ویدیو برش داده و سپس برگ ها و گل ها را روی آن بچسبانید. انتهای کامواها را نیز از پشت به کارتن وصل کنید.

همچنین می توانید دو سر یک تکه کاموا را به بالای آویز خود وصل کرده و با کمک آن آویز زیبایتان را به دیوار متصل کنید.

این هم یک آویز دیواری زیبا برای تزیین دیوارهای خانه. امیدوارم از تماشای این آموزش لذت برده باشید.

نظرات

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

رای شما با موفقیت ثبت شد.

ثبت رای شما با پیغام خطا همراه بود.