برنامه فیسبوک برای افزایش فعالیت در انگلستان

کمپانی فیس بوک قصد دارد برای افزایش فعالیت در کشور انگلستان، مقر این شرکت در شهر لندن را دو برابر بزرگتر کند.

4.4 از 5
از 5 رای
(رای دهید)
برنامه فیسبوک برای افزایش فعالیت در انگلستان

به نظر می رسد که مسئولان کمپانی فیس بوک قصد دارند بیزینس خود در بریتانیا را گسترش دهند. در قدم اول این کمپانی قصد دارد مقرر خود را گسترش دهد تا بتواند کارمندان بیشتری را استخدام کرده و از توانایی های آنها استفاده کند.

گفته می‌شود این مقر جدید فیس‌بوک در شهر لندن، ۵۲ هزار متر مربع خواهد بود که قابلیت استقرار ۶۰۰۰ ایستگاه کاری در این مکان وجود دارد، که تعداد قابل توجهی محسوب می شود.

فیسبوک برای ساختن این ساختمان جدید دو ساختمان کنار یکدیگر را در لندن خریداری کرده است و قصد دارد به زودی ساخت این مکان را آغاز کند.

این ساخت مقر جدید، به دنبال برنامه فیسبوک برای گسترش فعالیت‌های خود در انگلستان انجام می‌شود که از سال ۲۰۱۷ با ساخت یک ساختمان دیگر در Rathbone Place آغاز شده است. گفته می شود در مکان فیس بوک در Rathbone Place اکنون ۸۰۰ نفر مشغول به کار هستند.

فیسبوک البته تنها شرکتی نیست که فعالیت های خود را در بریتانیا گسترش می‌دهد. شرکت های گوگل، مایکروسافت و اپل نیز در حال ساخت ساختمان های جدید در شهر لندن هستند.

اخبار حاکی از آن است که کمپانی فیس‌بوک قصد دارد تا پایان سال ۲۰۱۸ تعداد کارمندان خود را در انگلستان به ۲۳۰۰ نفر برساند که رقم قابل توجهی برای اشتغال زایی در این کشور محسوب می شود. با ساخت ساختمان جدید فیس‌بوک در لندن، این شرکت قادر است تا تعداد بسیار بیشتری کارمند را استخدام کند. البته فیس بوک هنوز از استخدام بیشتر از ۲۳۰۰ نفر صحبت نکرده است اما به نظر می‌رسد در آینده تعداد کارمندان فیس‌بوک در انگلستان بیش از این تعداد باشد.

کمپانی فیسبوک همچنین اعلام کرده است که لندن یکی از مکان هایی است که قصد دارد محققان هوش مصنوعی خود را به آنجا اعزام کند.

صادق خان شهردار لندن در این باره می گوید: “این سرمایه گذاری خبر خوبی برای پایتخت محسوب می شود. ما به فیس بوک برای ورود طولانی مدت به لندن خوش آمد می گوییم. این موضوع نشان می دهد که لندن مکان مناسبی برای ورود بیزینس های بزرگ جهان تکنولوژی می باشد”.

همچنین Steve Hatch مدیر فیسبوک در شمال اروپا می‌گوید که این کمپانی قصد دارد به صورت طولانی مدت به بازار کار بریتانیا ورود کند. او در این باره توضیح داد: “هم اکنون بسیاری از محصولات مهم جهانی ما در کارگاههای فیس بوک در بریتانیا ساخته شده اند. به عنوان مثال اپلیکیشن‌های حقیقت مجازی مرتبط با Oculus در کارگاه های لندن ساخته شده اند. اکنون پایگاه لندن بزرگترین مقر فیسبوک در خارج از آمریکا محسوب می شود”.

رای شما به "برنامه فیسبوک برای افزایش فعالیت در انگلستان" چیست؟

رای شما با موفقیت ثبت شد.

ثبت رای شما با پیغام خطا همراه بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

مطالب پیشنهادی آموزش
مطالب پیشنهادی بررسی
مطالب پیشنهادی ترفند
مطالب پیشنهادی تصاویر
مطالب پیشنهادی تکنولوژی
مطالب پیشنهادی علمی
مطالب پیشنهادی ماشین
مطالب پیشنهادی ویدئو
برخی از محصولات تکنولوژی
دسته بندی
بستن