ادغام کمپانی های T-Mobile و Sprint به زمان بیشتری برای بررسی نیاز دارد

FCC، ادغام T-Mobile با Sprint را برای بررسی بیشتر در حالت تعلیق قرار می دهد. این آژانس دولتی می گوید که برای بررسی معامله نیاز به زمان بیشتری دارد. مدیر عامل T-Mobile، به نام John Legere و مدیر ارشد Sprint به نام Marcelo Claure به دنبال یک همکاری همه جانبه برای شرکت های خود می باشند.

4 از 5
از 3 رای
(رای دهید)
ادغام کمپانی های T-Mobile و Sprint به زمان بیشتری برای بررسی نیاز دارد

بعد از خبرها در مورد اینکه یکی شدن شرکت های T-Mobile و Sprint نگرانی هایی را به همراه داشته است، به گزارش CNBC، کمیسیون ارتباطات فدرال FCC، روز سه شنبه نامه ای به T-Mobile و Sprint فرستاد و گفت که نیاز به زمان بیشتری برای بررسی ادغام پیشنهادی آن ها دارد.

کمیته ارتباطات فدرال، طبق نامه ای که به “کارمندان” و “اشخاص ثالث” اسرسال کرده، اجازه می دهد که به طور کامل مواد مورد نظر ان ها را بازبینی کند، که ” ۱۸۰ روزه در ساعت شلوغی معامله های غیر رسمی آن ها با یکدیگر را” متوقف می کند.

T-Mobile و Sprint در ماه آوریل قرارداد ۲۶ میلیارد دلاری برای ادغام خود را اعلام کردند، که به عنوان ارائه دهندگان خدمات بی سیم سوم و چهارم در ایالات متحده شناخته می شوند.

این دو شرکت در سال ۲۰۱۴ و ۲۰۱۷ نیز دو بار تلاش کرده اند تا با یکدیگر ادغام شوند.

برای اولین بار، تنظیم کننده ها خواستار حفظ چهار رقابت ملی در میان شرکت های مخابراتی ایالت متحده شدند. بار دوم، شرکت های خانواده نمی توانستند در مورد چگونگی کنترل هر یک از طرفین با یکدیگر توافق کنند.

اما این شرکت ها دوباره تلاش می کنند تا با یکدیگر یکی و ادغام شوند، زیرا کمپانی های رقیب ورایزون و AT & T بسیار بزرگتر از این دو شرکت دیگر هستند، آنها نیاز به ترکیب نیروها برای تبدیل شدن به یک رقیب قوی دارند.

از سمتی نیز بالاخره ادغام و یکی شدن مگا کمپانی ها و رسانه های غول پیکر دنیا به نام های AT & T و Time Warner اتفاق افتاد که در این بخش می توانید در مورد آن مطالعه کنید. همچنین شما می توانید درآمدها و سودهای AT & T بعد از تکمیل ادغام با Time Warner را در این بخش ببینید و مطالعه کنید.

T-Mobile و Sprint نیز در ماه ژوئن به FCC اظهارات خود را اعلام کردند، که ادعا می کنند این ادغام بهتر می تواند شبکه های ۵G را در سراسر کشور بکار گیرد.

همانطور که در نامه FCC آمده است، این آژانس می خواهد به خوبی درک اثرات ادغام را مورد بررسی قرار دهد.

مدل مهندسی شبکه ارائه شده در تاریخ ۵ سپتامبر “به طور قابل توجهی بزرگتر و پیچیده تر از تحویل مهندسی که در حال حاضر در رکورد” است ، می باشد و دو مورد دیگر نیز که شامل مدل و روشهای تجاری و اقتصادی T-Mobile نیز می باشد نیاز به بررسی بیشتری دارند.

همینطور FCC فراتر از این حرف ها را رد می کند.

سخنگوی T-Mobile در یک بیانیه پست الکترونیکی گفت: “زمان بررسی بیشتر برای بررسی ادغام FCC رایج است و ما اخیرا مقدار زیادی از اطلاعات را به FCC دادیم که آنها زمان کافی برای ارزیابی در اختیار داشته باشند”. “ما مطمئن هستیم که این معامله طرفدار رقابت ها است، برای کشور نیز خوب می باشد و برای مصرف کنندگان آمریکایی نیز بسیار عالی است، و ما منتظر ادامه کار با FCC هستیم زیرا برنامه های ما را ارزیابی می کنند”.

بیشتر بخوانید: کمپانی ارتباطاتی T-Mobile مورد هک و رخنه اطلاعاتی مشتریان خود قرار گرفته است.

برای مطالعه بیشتر: کمپانی AT & T و گسترش نسل جدید اینترنت ۵G را مشاهده کنید.

رای شما به "ادغام کمپانی های T-Mobile و Sprint به زمان بیشتری برای بررسی نیاز دارد" چیست؟

رای شما با موفقیت ثبت شد.

ثبت رای شما با پیغام خطا همراه بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

مطالب پیشنهادی آموزش
مطالب پیشنهادی بررسی
مطالب پیشنهادی تصاویر
مطالب پیشنهادی تکنولوژی
مطالب پیشنهادی علمی
مطالب پیشنهادی ماشین
مطالب پیشنهادی ویدئو
برخی از محصولات تکنولوژی
دسته بندی
بستن