دانلود مستقیم ویدئو

گیم پلی و تمام ویژگی های جدید بازی FIFA 19

یک سیستم جدید، دوباره، در نسخه جدید FIFA 19 به شما ابزارهایی را برای تنظیم چندین روش تاکتیکی بهتر را ارائه می دهد، همچنین ارائه ابزارهای پیشرفته برای سفارشی سازی و همچنین گزینه های بیشتری برای تنظیمات مختلف مانند تنظیمات بازی مطابق با پد دکمه های D-Pad و دسته های مربوطه. استفاده از تاکتیک های ترکیبی مطلبق با ساختارها، ذهنیت های مربیان و سبک های بازی حمله ای و دفاعی، که شما را قادر می سازد تا به راحتی بازی خود را در هر شرایطی مطابق میل خود از فاز هجومی به دفاعی و یا برعکس از فاز دفاعی به حمله تنظیم کنید.

3.4705882352941 از 5
از 51 رای
(رای دهید)

راهنماییها، کنترل ها، قابلیت ها، روش ها و ویژگی های جدید فیفا ۱۹ همه در اینجا توضیح داده شده است.

بازی پرطفدار FIFA 19 به طور رسمی معرفی شده است، و با آن مجموعه ای از تغییرات، قابیلت ها، و ویژگی های جدید عجیب و غریب نیز از راه می رسند.

در اینجا ما شما را از تمام ویژگی های جدید FIFA 19 مطلع می کنیم، علاوه بر آن راهنمایی های عمومی برای بازی فیفا ۱۹و تنظیمات برای بازیکنان در تمام سطوح را نیز مشاهده خواهید کرد.

ما همچنین هر کنترل و هر روش جدید FIFA 19 و هر چیز دیگری که باید در مورد این بازی بدانید را نیز به شما توضیح می دهیم.

در زیر مجموعه ای از راهنمایی های ما برای بازی FIFA 19 را ببنید.

در ابتدا ویژگی های جدید گیم پلی و به روز رسانی های بازی فیفا ۱۹

بازی FIFA 19 که بیشترین و بهترین شبیه سازی بازی های ورزشی و فوتبالی را به همراه دارد، در تاریخ ۲۸ سپتامبر ۲۰۱۸ به فروشگاه ها رسیده است و اکنون در بسیاری از فروشگاه های آنلاین و معمولی در دسترس است.

EA Sports وعده داده بود که این تغییرات مختلف جدیدی را ایجاد می کند که همه آنها برای بهبود بازی برای یک تجربه فوتبال کامل تر اضافه شده اند.

این شرکت تعداد زیادی از تغییرات را در این بازی نشان داده است که هر کدام از آنها برای فاز های تهاجمی و دفاعی از ابعاد متنوعی استفاده می شوند و در ابتدا ما باید تغییرات عمده ای را که در FIFA 19 مطرح شده است، در مورد تجربه گیمینگ عمومی را توضیح دهیم.

بخش محبوب تیم FIFA Ultimate همیشه به روز رسانی می شود، شامل یک حالت Division Rivals جدید برای تنظیم و ترکیب رقیبان است، همراه با تعداد زیادی از استیکر های FUT که شامل مشخصات بازیکنان است.

حالت Division Rivals اجازه می دهد تا بازیکنانی که در بازی های خود استفاده می کنید از سطح مهارت هایی مشابه با دنیای واقعی بهره برده باشند.

علاوه بر این، این حالت دارای ویژگی استیکر های FUT از بازیکنان بر اساس مشخصات لیگ قهرمان اروپا آن ها است.

از سوی دیگر، آیکون های FUT بیشتر شبیه به ویژگی Legends موجود در نسخه های قبلی است.

سیستم جدید لمسی Active Touch برای هجوم و حمله تنظیم شده است که گیم پلی حمله را با ارائه کنترل بهتر برای کاربر نهایی تنظیم می کند.

این بازی با مهارت های جدید، دریبل های تازه و انیمیشن های مجدد طراحی شده است که همه آنها با هم و به صورت یکپارچه کار می کنند تا تجربه گیم پلی را در طول بازی افزایش دهند.

همراه با بهبود حرکت بازیکنان، EA Sports با معرفی Timed Finishing بخش انتهایی بازی را نیز مدرنیزه تر کرده است، که به منظور ارتقای سطح بالایی از بازی ارائه شده است.

یک لایه جدید اضافه شده است تا با تاکتیک های روانی، هیجان بیشتری به زمین منتقل شود.

در نهایت، موتور بازی انقلابی Frostbite نیز برای پوشش دادن بخش های بیشتر زمین گسترش می یابد، که اجازه می دهد انیمیشن های بهتر، حرکات واقع گرایانه تر و پاسخگویی برای یک تجربه جذاب تر را در اختیار داشته باشید.

با تمام تغییرات، FIFA 19 باز هم یک بازی عالی می باشد و یک قدم نزدیک تر به ارائه شبیه سازی کامل تر فوتبال است.

ویژگی ها و روش های خاص بازی فیفا ۱۹

ویژگی های نسبتا جزئی جدید به کنار، FIFA 19 هنوز هم نسبت به نسخه های قبلی به طرق مختلفی متفاوت است، با احساس گیم پلی کمی متفاوت، تغییرات در رابط کاربری UI و چند مورد دیگر.

برای طرفدارانی که تا زمانی که فیفا ۱۹ عرضه شود از بازی FIFA 18 بهره می برده اند، یا تازه واردانی که مدت ها از بازی های فیفا دور شده اند، مقدار زیادی از روش ها وجود دارد، بنابراین در اینجا چند ویژگی و روش کلی برای بازگشت شما به بازی فیفا ۱۹ را بیان می کنیم که از طریق ان هها می توانید کیفیت بازی خود را اراتقاء دهید.

پاس های گوناگون و متنوع بدهید

بازی FIFA بیشتر و بیشتر به یک کیس کامل مدیریت بسیار گسترده تر تبدیل می شود، که قبلا از نسخه FIFA 17 این ویژگی بسیار گسترش یافت، که به این معنی است که شما می توانید تصاویر قرار گیری حریفان را ببنید و تمرین کنید تا موقعیت و یک فضا برای حمله را ایجاد کنید.

تسلط بر هنر باز کردن زمین برای شما بسیار ضروری است، و بهترین راه برای انجام این کار با پاس های متنوع و متعدد است:

در ابتدا با پاس های کوتاه و ساده توپ را به نزدیک وسط میدان برسانید، و پس از آن پاس هایی خود را به پاس های بزرگ و طولانی تر تغییر دهید، (R1 / RB + Pass)، همچنین می توانید یک پاس در عمق بزرگتر را به پشت خط دفاع حریف بفرستید، (R1 / RB + پاس در عمق)، این روش ها به سرعت زمین بازی را برای شما باز می کنند.

چشم های خود را از کسانی که بر روی صحنه نمایش کوچکتر نشان داده می شوند برندارید و آن را حتما در زمان پاس دادن در نظر بگیرید!

تمرین حرکات و مهارت های شما

ما می دانیم تمرین مهارت ها (practising skills ) در بازی فیفا کار دشواری است، اما در بلند مدت برای شما بسیار خوب خواهد بود و به پیشرفت شما کمک می کند.

دشواری را کنار بگذارید و چندین بازی را با کامپیوتر خود انجام دهید تا بهترین روش برای تمرین در برابر بازیکنان رقیب باشد.

ما توصیه می کنیم که تکه تکه و بخش بخش تمرین کنید ( قبل از رفتن به مواد پیچیده تر برای ضربه زدن و شوت کردن به سمت دروازه بپردازید)، مناسب برای مبتدیان.

تداخلها در فاز دفاعی

ما در حال مشاهده یک دامنه واقعی از کیفیت جلوگیری توسط انواع بازیکنان هستیم.

بعضی از پست های دفاعی تقریبا هر شخصی را مسدود می کنند، در حالی که دیگران با آمار دقیق تر به طور تصادفی به دفاع شما حمله می کنند بدون این که راه های زیادی برای متوقف کردن آن ها داشته باشید، اصلی ترین چیزی که باید در ذهن داشته باشید این است که رقیبا شما به سرعت در حال جابجایی هستند؛ و شما می توانید در حالی که L2 را در حین حرکت مدافعان نگه می دارید، آنها را در موقعیت بسیار خوبی برای از جلوگیر از نفوذ قرار می دهید، زیرا آنها بیشتر “آماده” می شوند و آماده واکنش های بیشتر هستند.

حالت ها و تغییرات جدید FIFA 19، تغییر حالت Kick Off و غیره

یکی دیگر از طیف گسترده ای از تغییراتی که در سال جاری به FIFA 19 وارد می شود، با سه سربخش تازه همراه است: سیستم جدید “Active Touch System” برای اینکه چگونه توپ را بهتر کنترل کنید، یک سیستم جدید “Timed Finishing” برای اینکه کیفیت شوت های خود را افزایش دهید و یک حالت جدید “Kick Off” که بهبود کیفیت زندگی را در نسخه اصلی بازی به ارمغان می آورد.

بیایید از یک نگاه کامل تر به آنها بیاندازیم.

توضیح حالت جدید Kick Off

Kick Off هنوز جالب است، در حال حاضر تعدادی از پیشرفت های تازه در حال انجام است که آن را برای بازیکنان کمی بیشتر انعطاف پذیر و لذت بخش تر نیز می کند.

در اینجا یک لیست سریع از آنچه جدید است آمده است:

 • اکنون می توانید فینال لیگ قهرمانان را در صورت تمایل و به صورت مستقیم بازی کنید، هنوز هم با تیم هایی که انتخاب می کنید، اما با تفسیر، تنظیم و بحث های معمولی نهایی خود (آنها بیشتر از این مجوز استفاده می کنند). شما همچنین می توانید لیگ اروپا، جام حذفی و دیگر لیگ ها را نیز بازی کنید.
 • حالت قوانین خانه یا House Rules در حال حاضر به شما اجازه می دهد قوانین را سفارشی سازی کنید. این در واقع شامل چندین حالت بازی در خودش است. در این بخش، حالت زنده ماندن یا Survival عجیب و غریب و تازه است که شما به ازای هر گلی که بخورید، یک بازیکن را از زمین بیرون خواهید کرد و زننده گل اول تا پنج گل برنده خواهد شد. شما می توانید ref را در “No Rules” خاموش کنید، امتیاز های دوگانه ای را برای آخر بازی دریافت کنید، یا شرایطی را برای پایان دادن به بازی تعیین کنید، مثلا کسی به تعداد مشخصی از اهداف در طول بازی برسد.
 • بهترین سری ها ویا Best of Series به شما امکان می دهد مجموعه ای یا تعدادی از بازی ها را با برنده تعیین شده توسط بازی های برنده بازی کنید.
 • Home and Away به شما اجازه می دهد که یک بازی دو نفره ای بازی کنید، با شمارش تعداد گل ها بر اساس یک قاعده.

دیگر تغییرات گیم پلی FIFA 19 مانند Timed Finishing، سیستم Active Touch و غیره

همانطور که در بالا ذکر شد، سیستم Active Touch و Timed Finishing دو تغییر عمده دیگر است که ما در FIFA 19 مشاهده خواهیم کرد و همچنین یک سیستم جدید “Dynamic Tactics” که امیدواریم بیشتر از آن به عنوان یک گزینه خوب یاد کنیم.

توضیح سیستم Active Touch

یکی از کارشناسان فیفا، تجره خود را از FIFA 19 می گوید که FIFA اساسا دارای “انیمیشن جدید برای تقریبا همه چیز” می باشد.

در اصل، همچنین همه چیز نیز به زیبایی دیده می شوند، تغییر در راه خود در عین حرکت، به این معنی است که شما کنترل بیشتری بر روی توپ خود خواهید داشت.

شما هم اکنون می توانید توپ را با اولین لمس خود بچرخانید، از ضربه سر های رو به جلو برای پاس دادن استفاده کنید، و حتی با اولین لمس توپ آن را یک تکان ناگهانی و شبیه به تلنگر دهید.

در واقع، طیف گسترده ای از انیمیشن های جدید وجود دارد و عمدتا با استفاده ازActive Touch به FIFA 19 می آیند، بنابراین، اگر شما بتوانید آنها را مدیریت کنید، باید کنترل بیشتری روی بازی داشته باشید.

معنی و توضیح حالت Timed Finishing

FIFA سال گذشته ویژگی دوبار شوت زدن را به ارمغان آورد، جایی که دکمه Shoot را فشار می دهید و نگه می دارید تا قدرت یک شوت را مشخص کنید و سپس اگر می خواهید، تا آن را به یک شوت قوی تر تبدیل کنید باید دوباره بر روی دکمه شوت ضربه بزنید.

این امر، رک و پوست کنده، هنگامی که مردم به آن عادت کنند، بسیار قدرتمند می باشد و بنابراین ویژگی Timed Finishing مکانیکی جدید به نظر می رسد راهی برای ترکیب این نوع شوت های خاص با یک روش کلی را به همراه داشته باشد.

در حال حاضر، ضربه شما شبیه به یک شوت عادی است، اما یک ضربه دوم بر روی دکمه شوت، افزایش قدرت و دقت به یک ضربه را اضافه می کند.

توضیح حالت تاکتیک پویا یا Dynamic Tactics

این اساسا تنظیم کردن نحوه آماده سازی تیم شما قبل از مسابقه است.

همانند Quick Subs در FIFA قبلی، در FIFA 19 شما می توانید چند تاکتیک از پیش تعیین شده را رد نظر بگیرید، که می توانید در وسط یک مسابقه با استفاده از D-Pad در کنترل خود آن ها را تغییر دهید.

این بسیار عالی است برای کسانی که از آن استفاده می کنند، و همچنین یک نمایش ساده تر از تنظیمات تاکتیکی شما، احتمالا برای افرادی که معمولا در همه بازیها از سیستم هایی مشابه استفاده می کنند، بیشتر قابل دسترس است.

حالت FUT Division Rivals و تغییر حالت از Ultimate Team

Ultimate Team هنوز هم در FIFA 19 باقی می ماند اما یک تغییر بسیار قابل توجه وجود دارد: Division Rivals.

این حالت اساسا جایگزین فصل های آنلاین در Ultimate Team می شود.

این بسیار متفاوت نیست، اما مهمترین نكته این است كه شما بعدا در یك بخش با توجه به امتیاز ها و مهارت خود قرار خواهید گرفت.

اساسا MMR (Match Making Rating – بازی اصلی رقابتی) به FIFA 19 می آید و هنگامی که شما به یک نمره معینی دست می یابید، می توانید به یک یا چند بخش خاص دیگر تقسیم شوید.

شما هم اکنون هر هفته پاداشی برای عملکرد خود را در رقابت های بخشی خود دریافت می کنید، زیرا شما در پایان هر هفته می توانید رتبه ای از ۱ تا ۵ را بدست آورید.

مشخص نیست که چگونه این ارزیابی می شود یا اینکه تعداد بازیهایی که باید انجام دهید تا به نمره خوب برسید چقدر است، اما اگر شما در رتبه های بالاتر قرار بگیرید، پاداش های بسیار گرانبهایی دریافت خواهید کرد، مانند بسته Premium Player.

سرانجام، اگر شما FUTHead واقعی هستید، می توانید گالری و جدول خود را از تمام آیکون های FIFA 19 FUT و آمار مربوطه خود پر کنید، پیش از شروع بازی ان ها را مشاهده کنید و لذت ببرید!

برای مطالعه بیشتر اعلام لیست بهترین بازی های سال ۲۰۱۸ و بازی PUBG در رتبه اول و یا بهترین و بدترین ها در همایش معرفی بازی های Gamescom 2018 + عکس را ببینید.

رای شما به "گیم پلی و تمام ویژگی های جدید بازی FIFA 19" چیست؟

رای شما با موفقیت ثبت شد.

ثبت رای شما با پیغام خطا همراه بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

 • آموزش
 • بررسی
 • تصاویر
 • تکنولوژی
 • علمی
 • ماشین
 • ویدئو
 • محصولات
آموزش پایتون – فصل دوم: نصب و اجرای پایتون
ترفند هایی ساده و جالب برای خانواده و سرگرمی های دورهمی
۵ ایده باور نکردنی که می توانید در خانه انجام دهید!
آشنایی کامل با ابزار ابزار قطره چکان (Eyedropper) در برنامه ایلوستریتور
نحوه ساخت یک سشوار کاربردی و ساده با استفاده از کارتن در خانه
چگونه برای پروژه علمی یک ربات آردوینو ساده و آسان بسازیم
طرز تهیه یک مبل کاغذی و اوریگامی کوچک برای تزئین و سرگرمی
معرفی ۵ برنامه تصویر پس زمینه زنده برای گوشی های اندروید
معرفی ۴ ایده و ترفند خلاقانه با استفاده از تلفن های هوشمند
ساخت آویز دیواری زیبا با درب بطری و کش های مو
۴ ایده جالب و شگفت انگیز برای ساخت اسباب بازی های سرگرم کننده در خانه
نحوه ساخت یک پمپ آب با آهنربا
دسته بندی
بستن