بررسی گیم پلی و ویژگی های بازی فیفا 20 (FIFA 20)

همان طور که می دانید بازی فیفا همیشه یک رقیب سنتی به نام پی ای اس (PES) دارد. با گذشت هر سال رقابت بین این دو بازی بیشتر می شود. باید اغراق کنم که سالانه گیمر های زیادی طرفدار فیفا می شوند و همیشه توقع بالایی از بازی فیفا دارند و دوست دارند تا این بازی سال به سال بهتر و جذاب تر شود. حال که بازی فیفا 20 ساخته شده است ، می توان گفت که این بازی  بسیار جذاب است  و می تواند ساعت های فراوان، شما ها را سرگرم کند.

بازی فیفا 20 FIFA 20

گیم پلی بازی FIFA 20

همانطور که می دانید، بازی های فیفا  در طراحی و ساخت بازیکن ها سنگ تمام گذاشته و از هیچ چیز جزئی، دریغ نکرده اند.

یک نکته  بسیار مهم که در گیم پلی بازی تاثیر بسزایی گذاشته است، دربیل های که بازیکنان انجام می دهند، بسیار واقعی است و شادی پس از گل بازیکنان مثال رونالدو، به زیبایی تمام واقعی است و شما ها را وادار می کند که تمامی صحنه های جذاب و دیدنی بازی را چندین بار ببنید.

با اضافه شدن لیگ های بزرگ دنیا مثل لیگ آلمان ، لیگ دانمارک، لیگ بلژیک ، لیگ آمریکا و…… به گیم پلی بازی کمک بسیار زیادی کرده است و باعث شده تا گیم پلی بازی بسیار جذاب و عالی باشد.

تریلر رسمی گیم پلی بازی فیفا ۲۰ را ببینید.

سیستم دفاع  و ضربات ایستگاهی تیم های بازی فیفا 20

اینبار این بازی در ساخت سیستم دفاع  تیم ها، تلاش بسیار زیادی کرده است.

شما در این بازی شاهد سیستم دفاعی جذابی هستید که شما با   فشار دادن دکمه ای در بازی ، در زمانی که توپ در محوطه جریمه شما است، ممکن است که بازی به ضرر شما تمام شود و یا به نفع شما. البته باید گفت که شما با زدن تکل در زمان مناسب، شاهد گل خوردن تیم خود نیستید.

در این بازی  می توانید بازدن  ضربات ایستگاهی  درست، شاهد تصویری زیبا باشید و از این تصویر زیبا خوش حال و متهجب شوید.

سیستم ضربات ایستگاهی به گونه است که شما با درست هدف کردن نقطه  ای از دربازه  و  درست پرکردن نوار شوت، به گول خواهید رسید.

در صورت علاقه آموزش شادی های بعد از گل جدید فیفا ۲۰ را مشاهده کنید.

مسابقات خیابانی بازی FIFA 20

می رسیم به بخش مسابقات خیابانی و بیرون از استادیوم.  در این قسمت از بازی شاهد مسابقات جذاب هستید که در قسمتی از کوچه و خیابان  با دوستان قدیمی خود  درحال مسابقه فوتبال هستید که می تواند این مسابقات را به صورت 3 به 3 و یا 5 به 5 و….. باشد.

بخش شخصی سازی شخصیت کارکتر خود در بازی FIFA 20

شما در این بازی می توانید ، شخصیت خود را هر طور که دوست دارید بسازید و چهره ی آن را هر طور که دوست داریدطراحی کنید.

شما در این بازی می توانید برای شخصیت خود هر چیز را بخرید از کفش گفته تا  حتی شال گردن او. شما در بازی در کنفرانس ها دیالوگ های به کار می برید که بسیار جذاب و شنیدنی هستند البته باید گفت قبل از صحبت کردن کاراکتر شما، چند نوع دیالوگ بروی صفحه مانیتور خود می بینید، که بافشار دادن هرکدام از آن ها ، کاراکتر شما آن دیالوگ را به کار می برد.

تریلر رسمی معرفی بازی فیفا ۲۰ با سبک جدید ولتا را ببینید.

گرافیک و موسیقی بازی فیفا 20

گرافیک و موسیقی بازی عالی است . شما در این بازی شاهد گرافیک جذاب و دیدنی هستید که  استادیوم های دنیا به زیبایی تمام و مثل واقعیت طراحی شده اند ، به آن  اشاره کرد. 

شما در این بازی شاهد بیش از 70 نوع استادیوم بزرگ دنیا هستید.

موسیقی بازی  گوش نواز است شما وقتی درحال تماشا صفحه لیست بازی هستید، موسیقی های بسیارگوش نواز و عالی می شنوید.

بهترین گل های رقابت های آنلاین اخیر بازی فیفا ۲۰۲۰ (گل های تماشایی و تکنیکی) را ملاحظه کنید.

گفته های آخر در مورد بازی FIFA 20

در کل باید گفت که این بازی بدون هیچ گونه اشکال ساخته شده است و می تواند ساعت های فراوان شما گیمران عزیز را سرگرم کند و با دوستان خود ساعت های فراوان ، بازی کنید و از هیجان زیادی دادو فریاد کنید.

در کل اگر علاقه مند به بازی های رقابتی و فوتبالی هستید، این بازی را از دست ندهید.                          

این برسی برای سیستم پلی استیشن4 ، انجام شده است.

مقایسه رسمی گرافیک بازی فوتبال فیفا ۲۰ در مقابل PES 20 را ببینید.

ویدیوها و مطالب مشابه