آخرین اخبار از سریال محبوب بازی تاج و تخت و تاریخ انتشار

به فصل نهایی مجموعه سریال پرطفدار بازی تاج تخت نزدیک می شویم، زمستان می آید، اما تا آن زمان، ما با گزارش ها و شایعات داغ در مورد این سریال جذاب و نبرد برای تخت آهنین آن در اینجا با شما همراه هستیم. در اینجا می توانید ببینید که برای فصل آینده این سریال چه چیزی را می توانید از پخش انتظار داشته باشید. همچنین ببنید که جورج R.R. مارتین نویسنده سری کتاب های "اهنگ یخ و آتش" که سریال Game of Thrones از همین سری کتاب ها برگرفته شده است، چه برنامه هایی را برای ادامه داستان نویسی این سبک خاص، در نظر دارد.

سریال محبوب بازی تاج تخت تاریخ انتشار

زمستان ظاهرا می آید، اما برای طرفداران سریال بازی تاج و تخت، صبر کردن می تواند به نظر ابدی باشد.

فصل قبل، همان فصل 7، در ماه اوت سال 2017 ( مرداد 96) با اژدها و والکرهای سفید به پایان رسید.

و طرفداران که اکنون به طور صریح در انتظار حل و فصل این سریال هستند، و دیگر نمی توانند خود را با یک داستان جدید از مجموعه کتاب های جورج R.R. مارتین مشغول کنند.

قبل تر گفته می شد که فصل آخر مجموعه سریال بازی تاج و تخت، شاید دیرتر از آنچه که گفته شده است، ارائه می شود.

مارتین در اوت یا همان آگوست 2018 در مورد نسخه کتاب باد های زمستانی صحبت کرد.

او همچنین می گوید که او “روی آن کار می کند و با آن کلنجار می رود” و خاطرنشان کرد که برخی از مردم روی صفحه نمایش کشته می شوند که در کتاب ها نمی میرند. (Margaery؟ Hodor؟ Shireen؟ ما نمی توانیم رویاپردازی کنیم …) با وجود آنچه که مارتین گفت، او نیز در کشتن شخصیت های اصلی بر روی صفحه پخش مقصر نیست، در صورتی که اکثر مردم، نویسنده J.R.R. را سرزنش می کنند.

اما طبق گفته ناتالی امانوئل(Nathalie Emmanuel)، ستاره ی بازی تاج وتخت پادشاهی، که نقش میسادی (Missandei) را بازی می کند، در این فصل نهایی، تمام ناپایداری ها برطرف خواهد شد.

او در ماه اوت سال 2018 به خبر گذاری Hindustan Times گفت که فصل آخر، در نهایت برخی داستان های جذاب را دربر می گیرد.

Emmanuel گفت: “این فصل برای تماشگران فوق العاده رضایت بخش خواهد بود. این فصل می تواند فوق العاده هیجان انگیز و دلهره آور باشد. من احساس می کنم مردم زمانی که آن را تماشا کنند، ذهن و مغزشان صوت خواهد کشید”.

به علاوه خبرها قبل تر حاکی از این بود که جیمی لنیستر تا قسمت پایانی سریال Game of Throne حضور خواهد داشت.

تاریخ انتشار، قسمت ها و زمان بندی سریال بازی تاج و تخت

اما چه چیزی برای تماشا وجود دارد؟ فصل نهایی، فصل 8 است، و HBO تایید کرده است که در سال 2019 می آید و شامل شش قسمت می شود.

فقط شش قسمت، اما آنها فوق العاده طولانی خواهند بود، و هر قسمت ممکن است به اندازه طول یک فیلم سینمایی باشد.

همینطور گفته می شود که فصل آخر سریال Game of Thrones می تواند یک قتل عام خونین باشد.

اما چه زمانی در سال 2019؟

این به نظر می رسد در حدود ماه های ژوئن و یا جولای (خرداد و یا تیر 98) برای اولین نمایش آماده شود.

از آن جا که Joe Bauer، به عنوان سرپرست جلوه های بصری و ویژه این سریال، به هافینگتون پست (Huffington Post)، گفته است که این فصل برای جایزه 2020 Emmys واجد شرایط خواهد شد، و نه جایزه ها و افتخارات 2019.

این بدان معناست که اپیزودها بعد از 31 می 2019 نیاز به پخش دارند.

و همانگونه که فصل 7 در ماه ژوئن عرضه شد، بنابراین فصل 8 نیز به دنبال آن در همین ماه سال 2019 عرضه می شود و در دسترس قرار می گیرد.

دیوید بنوف (David Benioff) و D.B. Weiss، و همچنین دیوید نتر (David Nutter) و میگوئل سپوچنیک (Miguel Sapochnik)، قسمت های بعدی را کارگردانی و هدایت می کنند، و بنویف، وایس (Benioff, Weiss)، برین کوهمن (Bryan Cogman) و دیو هیل (Dave Hill) اسکریپت ها و متن نمایشنامه را می نویسند.

اما یک چیز که طرفداران باید به خوبی بدانند، این است که نمایش تلویزیونی از کتاب های مارتین به دلیل ضرورت، به عنوان یک کتاب جدید که از سال 2011 بیرون نیامده است، تغییر جهت و تغییر عقیده داده است.

از جانبی، جورج R. R. مارتین می گوید با نسخه اخر کتاب ها یعنی نسخه باد زمستان، به عنوان رمان ششم برنامه ریزی شده در مجموعه ی کامل کتاب های فانتزی “آهنگ یخ و آتش” “در حال “مبارزه، درگیری” و یا کش مکش است.


مارتین در مصاحبه ای با The Guardian که روز جمعه منتشر شد، گفت: “من برای چندین سال تلاش و کوشش کرده ام.” “نسخه باد زمستانی، به عنوان یک رمان دوازده بخشی، یک فصل از رمانی جدید نیست، اما هر کدام از شخصیت های متفاوت داستان، از افراد مختلف به عنوان مخالفان، متحدان و دوستداران آنها در اطرافشان استفاده می کنند و همه اینها با هم بسیار پیچیده شده است، بنابراین بسیار، بسیار چالش برانگیز است”.

مارتین همچنین گفت: جلد اول، کتاب جدید آتش و خون، تاریخچه خانوادگی 989 صفحه ای خانواده تارگرین (Targaryen) را به نمایش می کشد که او در حال انتشار است، و اصلا پیچیده نیست.

او گفت: “سری آتش و خون در مقابل بسیار ساده است. نه این که آسان است، هنوز هم سالها کار برای کنار گذاشتن لازم دارد، اما آسان تر است”.

مارتین همچنین می گوید که او از نمودارها برای پیگیری کاراکترهای پیچیده و طرح های خود استفاده می کند و گاهی اوقات حقایق را با دو سوپر طرفدار، الیو م. گارسیا جونیور (Elio M. Garcia Jr) و لیندا آنتونسن (Linda Antonssen) بررسی می کند.

مارتین همینطور گفت: اولین فصل از اولین کتاب، Game of Thrones، که در آن خانواده استارک گرگ های direwolves رو به مرگ و یتیم شده را می یابند، در سال 1991 “از ناکجا” به فکر او آمد و او فکر کرد که ممکن است داستان کوتاه خوبی داشته باشد.

پس می توان گفت بعد از سریال جالب بازی تاج و تخت، سری “داستان های کوتاه” هنوز ادامه دارند.

همینطور گفته می شود که  prequel این مجموعه که به داستان قبل از این سریال می پردازد و در مورد والکر سفید اصلی داستان است، نیز در حال تهیه و آماده شدن است که می توانید در مورد  آن در انتهای همین پست لینک شده بیشتر بخوانید.

برای مطالعه بیشتر: HBO به توئیت دونالد ترامپ، برگرفته از مجموعه بازی تاج و تخت، واکنش نشان می دهد.

ویدیوها و مطالب مشابه