دریافت زمان فعالیت و شماره بیزینس های اطراف با استفاده از الکسا

اکنون دستیار صوتی کمپانی آمازون یعنی الکسا می تواند به درخواست کاربر زمان فعالیت و شماره تماس بیزینس های مورد نظر نزدیک به او را اطلاع دهد.

3.8 از 5
از 5 رای
(رای دهید)
دریافت زمان فعالیت و شماره بیزینس های اطراف با استفاده از الکسا

به عنوان مثال اگر کاربر بخواهد بداند که نزدیک ترین دندانپزشکی نزدیک به او چه ساعتی فعال است و شماره تماس آن ها چیست می تواند این اطلاعات را در قالب دستور صوتی از دستیار صوتی الکسا درخواست کند. این قابلیت یکی از مهمترین قابلیت هایی بوده است که تاکنون توسط استفاده کنندگان از این دستیار صوتی از کمپانی آمازون درخواست شده است.

به تازگی کمپانی آمازون با همکاری شرکت Yext توانسته است اطلاعات بیش از یک میلیون بیزینس را به دستیار صوتی خود یعنی الکسا بیافزاید. اکنون کاربران می‌توانند از الکسا درخواست اطلاعات مرتبط با این بیزینس ها را بر اساس مکان حضور خود، داشته باشند.

در سال ۲۰۱۵ کمپانی Yelp برای ارائه اطلاعات به آمازون پیشنهاد مشابهی داد اما در نهایت این همکاری با کمپانی آمازون محقق نشد. کمپانی Yelp اطلاعاتی بر اساس بررسی کاربران و نظرات آنها نیز می‌توانست به آمازون ارائه کند. به عنوان مثال محبوب ترین رستوران نزدیک کاربر را معرفی کند. اما اکنون با استفاده از سرویس Yext این امکان محقق نیست زیرا این سیستم بر اساس نظر کاربران اطلاعات را تحویل نمی دهد.

سرویس Yext اطلاعات بیزینس ها را از طریق شرکت های همکار این پلتفرم مانند مک دونالد و تی موبایل به دست می‌آورد. اما بهتر بود که نظر کاربران نیز در مورد این سرویس ها ارائه می شد تا الکسای آمازون بتواند اطلاعات بیشتر و کارامدتری را به کاربران خود ارائه دهد.

این به روزرسانی جدید دستیار صوتی الکسا برای تمامی کشورها ارائه نشده است. اکنون این قابلیت در آمریکا، کانادا، استرالیا و هند برای استفاده کاربران الکسا در دسترس است. احتمالاً به زودی آمازون با تکمیل بانک اطلاعاتی خود این سرویس را به کشورهای بیشتری نیز گسترش خواهد داد.

رای شما به "دریافت زمان فعالیت و شماره بیزینس های اطراف با استفاده از الکسا" چیست؟

رای شما با موفقیت ثبت شد.

ثبت رای شما با پیغام خطا همراه بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

مطالب پیشنهادی آموزش
مطالب پیشنهادی بررسی
مطالب پیشنهادی ترفند
مطالب پیشنهادی تصاویر
مطالب پیشنهادی تکنولوژی
مطالب پیشنهادی علمی
مطالب پیشنهادی ماشین
مطالب پیشنهادی ویدئو
برخی از محصولات تکنولوژی
دسته بندی
بستن