قابلیت Confidential Mode جیمیل

قابلیت Confidential Mode جیمیل: ایمیل های خود را محرمانه و امن تر ارسال کنید

Gmail Confidential Mode به شما اجازه می دهد تا ایمیل های محرمانه خود را در تلفن خود ارسال کنید، این ایمیل در یک، دو و سه روز بعد ویا هر موقع که خودتان بخواهید از بین خواهد رفت.

آیا نگران امنیت ارسال ایمیل خود با اطلاعات حساس در گوشی تلفن همراه خود هستید؟ Gmail یک حالت غریزی و اتوماتیک را به برنامه های جیمیل iOS و Android اضافه کرده است.

اکنون می توان گفت حالت محرمانه برای ارسال ایمیل در حال حاضر در برنامه جیمیل سیستم عامل های iOS و Android موجود است.

حالت محرمانه به شما امکان کنترل دقیق ایمیل های ارسالی را می دهد.

شما می توانید ایمیل ها را بعد از مقدار مشخصی از زمان، شبیه به پیام های Snapchat برای منقضی و حذف شدن تنظیم کنید و یا در هر زمان که می خواهید از دسترسی هر شخصی به ایمیل های محرمانه خود جلوگیری کنید.

همچنین گیرنده قادر به ارسال، کپی، چاپ و یا دانلود یک پیام محرمانه از سوی شما نخواهد بود، اما گوگل اشاره می کند که هنوز می توانند از پیام های ارسالی گرفته شده عکس اسکرین شات (screenshots) بگیرند.

هنگام ارسال یک ایمیل محرمانه، شما همچنین می توانید درخواست رمز عبور از طریق SMS را برای باز کردن پیام های ایمیل خود در اختیار داشته باشید، اگر این گزینه را انتخاب کنید، گیرنده یک متن با رمز عبور دریافت می کند و باید آن را برای باز کردن پیام ایمیل شما وارد کند.

حالت محرمانه بخشی از Gmail جدید است که گوگل این نسخه به روز شده را امسال منتشر کرده است.

شما می توانید از صفحه پشتیبانی گوگل برای دریافت دستورالعمل هایی درباره نحوه ارسال و باز کردن ایمیل های محرمانه بازدید کنید.

شما می توانید در زیر نمایشی از استفاده از حالت محرمانه را مشاهده کنید.

Confidential Mode را در عمل بررسی کنید.

 

... توضیحات کامل