نمایشگر های هوشمند گوگل با یک رابط کاربری شخصی تر همراه اند!

گوگل یک رابط کاربری ساده تر، تازه تر و شخصی تر و حتی امن تر را برای نمایشگر های هوشمند خود به ارمغان می آود. شما نیازی به یکی از نمایشگرهای هوشمند جدید Nest Hub Max ندارید تا آخرین توانایی های یک نمایشگر هوشمند گوگل را برای اداره یک منزل هوشمند بسیار بزرگ تجربه کنید.

گوگل یک رابط کاربری جدید Smart Display یا همان نمایشگرهای هوشمند خود را در کنار نمایشگر جدید Nest Hub Max خود معرفی کرد و اکنون شما نیازی به این سخت افزار جدید ندارید تا ببینید که آخرین ویژگی های و قابلیت های نمایشگرهای هوشمند جدید گوگل می تواند چگونه باشد.

تیم ۹to5Google متوجه شده است که گوگل یک رابط کاربری تازه را به Nest Hub (نمایشگر هوشمند منزل اصلی) و احتمالا دستگاه های صفحه نمایش شخص ثالث دیگر می آورد.

صفحه اصلی جدید که با یک طراحی کاملا سفید همراه است، اجازه می دهد تا تصویر پس زمینه خود را شخصی تر کنید و برخی از ویژگی های امنیتی بیشتری را در اختیار داشته باشید.

شما احتمالا با رابط کاربری جدید پیش بینی آب و هوا را مستقیما به صورت بزرگ در نمایشگر نمی بینید، اما شما باید بتوانید اطلاعات کلی را در یک نگاه جزئی به نمایشگر در اختیار داشته باشید.

اما تغییرات اخیر، فقط یک پوشش جدید رنگ برای نسخه جدید نیست.

گوگل بخشی از ویژگی های Nest Hub Max را در رابط کاربری جدید خود گنجانده است، که، هنگام تماشای دوربین، از تشخیص چهره برای نشان دادن پیام های Duo و یادآوری ها در صفحه اصلی استفاده می کند.

در این زمینه، این موضوع در مورد تنظیمات امن تر برای نمایشگر های هوشمند است، زیرا این امر هماهنگی و اطمینان بیشتر را در خانه های هوشمند تضمین می کند.

شما در زیر می توانید ویدئویی از Hub و یا نمایشگر هوشمند سیستم مرکزی Google را مشاهده کنید:

برای مطالعه بیشتر ببینید که WHO می گوید کودکان زیر ۵ سال بیش از ۱ ساعت به نمایشگرها خیره نشوند! و یا در رویداد اخیر I/O 2019 گوگل چه گذشته است و چه محصولاتی معرفی شده اند؟

نظرات

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

رای شما با موفقیت ثبت شد.

ثبت رای شما با پیغام خطا همراه بود.