کردت باکس مچی کاغذی شکل ساعت

روش درست کردت باکس مچی کاغذی بامزه به شکل ساعت

یک سری از چیزها ممکن است ساده به نظر برسند، اما می توانند در عین سادگی بسیار کاربردی باشند. مثل این جعبه مچی بامزه. این ویدیو روش درست کردن یک جعبه مچی به شکل ساعت را نشان می دهد که در عین بامزگی شما می توانید از آن استفاده های زیادی بکنید. مثلا می توانید وسایل کوچک خود را در هنگام بیرون رفتن از خانه درون آن قرار دهید یا می توانید شکلات ها یا خوراکی های کوچک و خوشمزه خود را درون آن قرار داده و به راحتی هر وقت که خواستید آنها را میل کنید.

درست کردن این باکس مچی جذاب بسیار ساده است. برای این کار شما فقط به مقداری کاغذ رنگی و چسب و قیچی نیاز دارید.

ابتدا یک کاغذ رنگی دلخواه به ابعاد 11×6 سانتی متری را برداشته و طول آن را با خطکش به ترتیب به اندازه 1، 4، 1 و 4 سانتی متر علامت گذاری کرده و این خطوط را تا پایین ادامه دهید.

عرض کاغذ را نیز به ترتیب به اندازه 1 و 4 سانتی متری علامت گذاری کنید و با یک خط دو عرض را از روی این علامت ها به هم وصل کنید.

حالا مانند ویدیو کاغذ را از روی خطوط تا بزنید و سپس مربع ها کوچک تر را نیز مانند ویدیو برش دهید و با چسباندن آنها به قسمت های دیگر جعبه را درست کنید. یک نوار کاغذی کوچک را از داخل به سر جعبه بچسبانید و قسمت دیگر آن را کمی خم کنید.

همچنین می توانید یک نوار کاغذی دیگر را برداشته گوشه های آن را کمی برش دهید و سپس روی آن یک ساعتی را نوشته و روی در جعبه بچسبانید.علاوه بر آن نیز با یک ماژیک طرح های دلخواه خود را روی در جعبه بکشید.

اکنون یک مستطیل کاغذی به ابعاد 21× 2.5 سانتی متری را برداشته و گوشه های آن را بچینید. جعبه را وسط آن قرار دهید و دور دو طرف آن یک نوار کاغذی نازک بپیچید تا بتوانید به کمک آنها این جعبه را روی مچ خود قرار دهید.

این هم یک باکس جذاب مچی به شکل ساعت که به همین سادگی با مقداری کاغذ ساخته شد. علاوه بر اینها شما می توانید با قرار دادن یک هدیه کوچک درون جعبه آن را به دوستانتان هدیه داده و آنها را خوشحال کنید.

... توضیحات کامل