موبایل های جدید P30 هوآوی همراه با معرفی میت 30 در ماه سپتامبر راه می رسند

گوشی همراه جدید Huawei Mate 30 Pro اکنون در حال تست و آزمایش می باشد و گفته می شود که در ماه های "سپتامبر یا اکتبر" و یا همان ماه های "اسفند یا مهر" معرفی خواهد شد، درست زمانی که سری موبایل های جدید P30 این شرکت نیز به بازار عرضه می شوند. این ها همه بر اساس گفته بروس لی، مدیر فروش محصولات Huawei است، که این خبرها را نیز تصدیق می کند.

موبایل P30 هوآوی همراه با میت 30 ماه سپتامبر رسند

فقط چند روز پیش شرکت بزرگ هوآوی سری موبایل های جدید P30 خود را در پاریس معرفی و رونمائی کرد، اما در حال حاضر، گفته می شود که این محصول بی نظیر غول تکنولوژی چینی، در ماه سپتامبر در بازارها و فروشگاه ها ظاهر می شود.

همینطور یکی از مدیران اجرایی شرکت هوآوی در مالزی، در روز چهارشنبه گفته است که این گوشی حدودا زمانی که موبایل برتر و پرچمدار بعدی این شرکت، یعنی Mate 30 رونمائی و معرفی شود، به بازار های فروش عرضه خواهد شد.

پس به این نتیجه می رسیم که در حال حاضر موبایل جدید Mate 30 در آزمایشگاه های Huawei مورد تست قرار می گیرد.

بروس لی (Bruce Lee)، مدیر فروش محصولات هوآوی، در یک رویداد برای معرفی موبایل P30 در مالزی، به خبرنگاران از طریق یک مترجم گفت: “در حال حاضر ماه مارس است و موبایل جدید P30 در کنار مدل میت 30 در ماه سپتامبر یا اکتبر راه اندازی خواهند شد.”

اما این برنامه و روال آزمایشی با سالهای قبل این شرکت نیز هماهنگ شده است.

شرکت برتر سازنده موبایل Huawei معمولا در ماه آوریل یک موبایل هوشمند، دوربین محور و با کیفیت دوربین عالی و تحت سری P را عرضه می کند و در پایان همان سال نیز یک دستگاه بهبود یافته و قوی تر تحت عنوان سری Mate را معرفی و پیاده سازی می کند.

سال گذشته شاهد معرفی موبایل P30 Pro بودیم که گفته می شد که یک دوربین سه گانه را به همراه خواهد داشت، که همچنین قرار بود تا در مقابل معرفی Mate 20 Pro که دارای یک پردازنده قدرتمند و چهار دوربین است، در ماه اکتبر عرضه شود.

سامسونگ نیز برنامه مشابهی با خطوط Galaxy S و Galaxy Note خود دارد.

اما موبایل جدید P30 Pro یک راه اندازی مشابه به موبایل میت 20 را، با چهار دوربین، به ارث برده است و توسط همان پردازشگر Kirin 980 که در Mate 20 Pro معرفی شده است، طراحی گردیده است.

هیچ خبری در مورد اینکه چند دوربین Mate 30 را پشتیبانی می کند، وجود ندارد، اما احتمالا حداقل چهار دوربین، و مطمئنا یک CPU قوی تر را نیز در بر خواهد گرفت.

P30 Pro یکی از دو تلفن همراهی است که در روز سه شنبه در پاریس در کنار موبایل P30 رونمائی شد.

این مدل Pro با یک نمایشگر 6.47 اینچی عرضه می شود، در حالی که مدل P30 دارای یک صفحه نمایش 6.1 اینچی و سه دوربین عقب به جای چهار دوربین است.

هر دو سیستم عامل EMUI 9.1 را اجرا می کنند، که بر روی سیستم عامل Android گوگل پایدار می شود و سنسورهای اثر انگشت روی صفحه نمایش را پشتیبانی می کند.

اما چهار دوربین موبایل P30 Pro ستاره واقعی این نمایش ها است.

شما یک لنز 20 مگاپیکسلی با زاویه دید فوق العاده و یک لنز معمولی 40 مگاپیکسلی را دریافت می کنید.

سپس یک قابلیت عالی و بسیار برتر نیز وجود دارد: یک لنز دیجیتال عجیب و غریب که از یک سیستم پریسکوپ مبتنی بر زاویه قرار گیری دوربینها، برای دستیابی به بزرگنمایی و زوم بسیار بالا استفاده می شود.

این دوربین نه تنها یک زوم اپتیکال 5 برابر بلکه یک زوم ترکیبی 10 برابر بدون از دست دادن کیفیت کلی تصویر را ارائه می دهد.

اما، لنز نهایی یک سنسور زمان پرواز یا (time-of-flight) است که اطلاعات عمق را به دوربین ارائه می دهد تا به احتمال زیاد یک اثز بوکه بهتر (تاری و بلوری تصویر زمینه) را در یک عکس به دست آورد.

ببینید که موبایل جدید هوآوی P30 Pro با یک دوربین بسیار قوی برای زوم، معرفی می شود!

در عین حال، موبایل P30 به طور تقریبی همان دوربین 40 مگاپیکسلی را به همراه دارد، اما با لنز 16 مگاپیکسلی با زاویه دید فوق العاده و دوربین 8 مگاپیکسلی برای تله فوتو همراه است.

به علاوه هر دو مدل نیز دارای دوربین 32 مگاپیکسلی هستند.

برای مطالعه بیشتر ببینید که سری گوشی های Huawei P20 اکنون در بازار در دسترس اند و یا بررسی و نقد کامل تلفن همراه Huawei Mate 20 X و یا مقایسه تلفن های همراه، Huawei Mate 20، iPhone XS،Pixel 3 و Galaxy S9 + مشخصات کامل را مشاهده کنید.

ویدیوها و مطالب مشابه