موبایل جدید P30 هوآوی کمی بیشتر از یک ماه دیگر معرفی می شود

گفته می شود که موبایل جدید Huawei P30 در تاریخ 26 ماه مارس( 8 فروردین) معرفی و سپس به بازار عرضه خواهد شد. نکاتی مانند قابلیت بزرگنمایی تصویر و زوم عالی برای دوربین و همچنین بسیاری از «ویژگی های جدید» همه در این موبایل جدید هوآوی ظاهر خواهند شد.

موبایل P30 هوآوی

یک سال پس از راه اندازی موفقیت آمیز موبایل برتر قبلی Huawei P20 در پاریس، هوآوی دوباره در ماه مارس سال جدید به پایتخت فرانسه باز می گردد تا سری گوشی های اندرویدی جدید و برتر خود را به نام 2019 Huawei P30 معرفی کند.

توئیت ارسال شده توسط این شرکت امروز صبح تاریخ رسمی تنظیم شده برای راه اندازی را برای 26 مارس نشان داده است، همراه با خبر پشتیبانی از اخبار کامل از برج ایفل، که گفته می شود این شرکت قصد دارد تا موبایل جدید خود را با ویژگی ها عالی دوربین و برخی دیگر از محصولات عالی دیگرش را رد این تاریخ به نمایش بگذارد.

به طور مشخص، ویدئو تیزر معرفی رسمی این دوربین شامل به نمایش کشیدن ویژگی های زوم در چندین عکس و تصویر دوربین است، که به قابلیت های زوم جدید و بهبود یافته برای گوشی آینده Huawei P30، نسل بعدی موبایل برتر و پرچمدار این شرکت، اشاره می کند

یکی دیگر از ویژگی ها و اثرات این دعوت نامه رسمی برای معرفی محصولات هوآوی، به مشخص کردن زمانی خاص در تقویم های ما مربوط می شود و به ما نشان می دهد که این تلفن همراه برتر Huawei در همایش کنگره آینده موبایل (MWC 2019) در بارسلونا، که ماه آینده بسیاری از شرکت ها محصولات خود را در آن معرفی می کنند) معرفی نمی شود.

در زیر می توانید ویدئویی از مشخصات و تاریخ انتشار تلفن همراه Huawei P30 Pro را ببینید:

با توجه به کمبود نسبی خبرهای مربوط به هر گوشی جدید از شرکت Huawei، ممکن است برای یک بار هم که شده خبرهایی در مورد این موبایل جدید قبل از معرفی رسمی وجود داشته باشد، تنها چیزی که اکنون ما می دانیم این است که بیش از یک ماه دیگر موبایل جدید هوآوی P30 که یکی از تلفن های همراه پرچمدار و پرقدرت هوآوی است، نمایش داده و معرفی می شود.

بعد از این همه، با مشخصاتی بالا و عملکردی عالی برای موبایل Huawei Mate 20 Pro، این شرکت می تواند حتی پس از همایش برتر 2019 MWC نیز خیالی راحت داشته باشد، زیرا که آن یکی از گوشی های پیشرو و برتر این شرکت در حال حاضر در بازار موجود است.

برای اطلاعات بیشتر ببینید که هوآوی تلفن همراه Mate 20 جدید خود را معرفی می کند یا بررسی و نقد کامل تلفن همراه Huawei Mate 20 X را ببینید.

همینطور شرکت سامسونگ با برگزاری یک رویداد ویژه در تاریخ 20 ماه فوریه (یعنی فردا)، و چند روز پیش از رویداد 2019 MWC، مجموعه جدید گلکسی S10 خود را راه اندازی می کند، و Huawei نیز همانند سامسونگ، بار دیگر از همایش درخشان و بزرگ MWC منصرف می شود و برای رویداد خاص خود در پاریس آماده می گردد.

از سوی دیگر، انتظار می رود که هر دو این شرکت ها تا پایان هفته های جاری دستگاه های تاشو و انعطاف پذیر خود را نیز به نمایش بگذارند، بنابراین هنوز باید بعد از بزرگترین نمایشگاه تلفن همراه همچنیان نیز بسیار هیجان و انتظار داشته باشیم.

برای مطالعه بیشتر مقایسه تلفن های همراه، Huawei Mate 20، iPhone XS،Pixel 3 و Galaxy S9 + مشخصات کامل و یا نگاهی به مشخصات و قابلیت های موبایل هواوی Huawei Honor 9 Lite را مشاهده کنید.

ویدیوهای مشابه