دسته بندی
بستن

اتومبیل Huracan EVO RWD یک اتومبیل بسیار عالی و شگفت انگیز است که توسط شرکت ایتالیای لامبورگینی در سال 2020 ساخته شده است و حال قرار است در سال جدید با تغییرات خیره کننده و محشر خود، شما را شگفت زده کند. همراه ما باشید تا با خصوصیات این اتومبیل بیشتر آشنا شویم و آن را بهتر از گذشته بشناسیم.

5 از 5
از 4 رای
(رای دهید)

 این اتومبیل بسیار قدرتمند درای ۱۰ سیلندر می باشد. البته باید گفت که سازنده طراحی اتومبیل را کمی تغییر داده و توانسته است طراحی بسیار عالی برای این اتومبیل بسازد.

این اتومبیل دارای ۶۱۰ اسب بخار می باشد که قدرت بسیار زیادی برای یک اتومبیل می باشد و البته این اتومبیل دارای موتور تنفسی طبیعی می باشد.

محور متحرک این اتومبیل دفرانسیل عقب خودرو می باسد که تمامی نیروی اتومبیل را به جلو منتقل می کند. البته ابعاد چرخ اتومبیل فرق می کند یعنی چرخ های عقب خودرو ۲۱ اینچی (عقب) و ۲۰ اینچی (جلو) می باشد.

این اتومبیل می تواند حداکثر سرعت خود را در کمتر از ۳٫۳ ثانیه به ۱۰۰ کیلومتر بر ساعت برساند. البته حداکثر سرعت این اتومبیل ۳۲۴ کیلومتر بر ساعت می باشد.

تیم سازنده اعلام کرد که این اتومبیل به دلیل داشتن قدت و سرعت لبسیار زیاد، در سال آینده می تواند آن را در پیشت مسابقات دید که با اتومیل های مانند فرمول یک که معروف به غول سرعت هستد، مسابقه می دهد و از آن ها نیز پیشی گرفته است.

با تمامی این گفته ها می توانید تریلر رونمایی از این اتومبیل شگفت انگیز را تماشا کنید و لذت برید و می توانید از طریق تریلر برسی و معرفی اتومبیل، ، شاهد بخشی از گفته های بنده باشید و لذت ببرید. پیشنهاد می کنم حتما تریل رونمایی را تماشا کنید و لذت ببرید. امیدوارم این مطلب برای شما بسیار مفید و کاربردی بوده باشد.

رای شما به "معرفی ، بررسی و نگاهی به عملکرد فوق العاده لامبورگینی هوراکان EVO سال ۲۰۲۱" چیست؟

رای شما با موفقیت ثبت شد.

ثبت رای شما با پیغام خطا همراه بود.

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.