عملکرد لامبورگینی هوراکان EVO 2021

معرفی ، بررسی و نگاهی به عملکرد فوق العاده لامبورگینی هوراکان EVO سال 2021

اتومبیل Huracan EVO RWD یک اتومبیل بسیار عالی و شگفت انگیز است که توسط شرکت ایتالیای لامبورگینی در سال 2020 ساخته شده است و حال قرار است در سال جدید با تغییرات خیره کننده و محشر خود، شما را شگفت زده کند. همراه ما باشید تا با خصوصیات این اتومبیل بیشتر آشنا شویم و آن را بهتر از گذشته بشناسیم.

 این اتومبیل بسیار قدرتمند درای 10 سیلندر می باشد. البته باید گفت که سازنده طراحی اتومبیل را کمی تغییر داده و توانسته است طراحی بسیار عالی برای این اتومبیل بسازد.

این اتومبیل دارای 610 اسب بخار می باشد که قدرت بسیار زیادی برای یک اتومبیل می باشد و البته این اتومبیل دارای موتور تنفسی طبیعی می باشد.

محور متحرک این اتومبیل دفرانسیل عقب خودرو می باسد که تمامی نیروی اتومبیل را به جلو منتقل می کند. البته ابعاد چرخ اتومبیل فرق می کند یعنی چرخ های عقب خودرو 21 اینچی (عقب) و 20 اینچی (جلو) می باشد.

این اتومبیل می تواند حداکثر سرعت خود را در کمتر از 3.3 ثانیه به 100 کیلومتر بر ساعت برساند. البته حداکثر سرعت این اتومبیل 324 کیلومتر بر ساعت می باشد.

تیم سازنده اعلام کرد که این اتومبیل به دلیل داشتن قدت و سرعت لبسیار زیاد، در سال آینده می تواند آن را در پیشت مسابقات دید که با اتومیل های مانند فرمول یک که معروف به غول سرعت هستد، مسابقه می دهد و از آن ها نیز پیشی گرفته است.

با تمامی این گفته ها می توانید تریلر رونمایی از این اتومبیل شگفت انگیز را تماشا کنید و لذت برید و می توانید از طریق تریلر برسی و معرفی اتومبیل، ، شاهد بخشی از گفته های بنده باشید و لذت ببرید. پیشنهاد می کنم حتما تریل رونمایی را تماشا کنید و لذت ببرید. امیدوارم این مطلب برای شما بسیار مفید و کاربردی بوده باشد.

ویدیوهای مشابه