برنامه محبوب اینستاگرام به 1 میلیارد کاربر فعال می رسد

اقای Kevin Systrom، مدیر عامل برنامه اینستاگرام، در یک همایش اعلام کردند: این برنامه اشتراک گذاری عکس امسال به یک میلیارد کاربر فعال رسیده و آن ها تمام تلاش خودشان را می کنند تا امکانات کاربردی دیگری نیز به این برنامه اضافه کنند.

برنامه محبوب اینستاگرام 1 میلیارد کاربر فعال

اینستاگرام در هفته های قبل یک همایش اعلامیه محصول را برگزار کرد که از برنامه مستقل آپلود ویدئویی خود به نام IGTV در اینستاگرام رونمایی کرد.

اما در این مراسم اعلامیه در سانفرانسیسکو، این شرکت یک نکته برجسته دیگر نیز برای گفتگو داشت. پس از گذشت بیش از 800 میلیون کاربر فعال در ماه سپتامبر گذشته، اینستاگرام اکنون به 1 میلیارد کاربر فعال در سال 2018 رسیده است.

پس از یاهو مسنجر با 1،3 میلیارد کاربر، واتساپ با 1،5 میلیارد و خود فیس بوک با 2،2 میلیارد کاربر، می توان گفت این بدین معنی است که پلتفرم به اشتراک گذاری تصویر تلفن همراه (اینستاگرام)، به عنوان چهارمین برنامه پیام رسانه اجتماعی، اما متعلق به فیس بوک، برای رسیدن به این اعداد بزرگ آماده است.

هنگامی که Instagram توسط فیس بوک در سال 2012 خریداری شد، تقریبا 40 میلیون کاربر داشت.

رشد و گسترش عظیم این نرم افزار باعث شد تا قیمتی در حدود یک میلیارد دلار به ارزش های این برنامه اضافه شود.

اکنون می توان گفت این کار یک سرمایه گذاری بسیار خوب و عالی بوده است.

همچنین اختلافات و بحث های اخیر حریم شخصی در مورد فیس بوک پس از سوء استفاده از اطلاعات مربوط به 50 میلیون کاربر آن، به نظر نمی رسد که تاثیر پایداری بر تعداد کاربران این برنامه ها و خدمات این شرکت غول آسا داشته باشد.

برنامه اینستاگرام که اخیرأ بسیار محبوب و جالب نظر کاربران مختلف واقع شده است اکنون می تواند به یکی از پردرآمد ترین اپلیکیشن های موجود در دنیا تبدیل شود.

در صورت علاقه بررسی و نگاهی به ویژگی های ساده برنامه پرطرفدار اینستاگرام را مشاهده کنید.

نمایش عکس برنامه اینستاگرام

به علاوه در همایش های قبل مدیران برنامه اینستاگرام از بروزرسانی و آپدیت بهتر این برنامه خبر داده بودند،

و به همین ترتیب شرکت تعدادی از ویژگی های کنترلی جدید و جالب را نیز به برنامه خود اضافه کرده است.

ویژگی هایی نظیر: فیلتر کردن افرادی که می توانند در پست های شما نظر بدهند، اگر شما یک حساب عمومی داشته باشید و همچنین توانایی بلوکه کردن حساب های شخصی در هنگام نظر و کامنت دادن در زیر تصاویر شما را نیز می توان نام برد.

کنترلهای بیشتر در تنظیمات پست ها نیز شامل موارد زیر هستند:

اینستاگرام علاوه بر کنترل های بیشتر به روزرسانی شده، در یکی از آخرین نسخه های خود به نام safety and kindness، قابلیت ها و کنترل های بیشتری نیز ارائه می دهد.

همچنین Instagram گزارش ناشناس Live Video را برای منابع سلامت روان خود اضافه کرده است.

این قابلیت به شما اجازه می دهد تا اگر در حال مشاهده یک پخش مستقیم هستید و در مورد آن پست نگرانی هایی می بینید (مثل قصد خودکشی)، می توانید به صورت ناشناس این پست را گزارش کنید، که به فرد یک پیام ارائه کمک با گزینه هایی برای صحبت با خط تلفن، دسترسی به یک دوست و یا گرفتن راهنمایی و پشتیبانی را نشان می دهد.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این به روزرسانی ها یا دیدن آنها برای خودتان، می توانید به وبلاگ Instagram بروید و یا برنامه های موجود در iOS و Android خود را به آخرین نسخه این برنامه آپدیت کنید.

نحوه فعال کردن تم تاریک در اینستاگرام!

ویدیوها و مطالب مشابه