آپلود ویدئو های طولانی تر با اینستاگرام IGTV

اینستاگرام IGTV ، یک برنامه مستقل آپلود ویدئو برای سازندگان فیلم ها و ویدئوهای طولانی می باشد. کاربران می توانند کلیپ های طولانی مدت خود را به راحتی در اینستاگرام منتشر کنند. البته که برای انتشار به برنامه مستقل IGTV نیاز دارید، اما کاربران می توانند در خود برنامه اینستاگرام ویدئوهای شما را تماشا کنند.

آپلود طولانی با اینستاگرام IGTV

قبل تر در یک همایش فشرده در سانفرانسیسکو، بخش مستقل آپلود عکس شرکت فیس بوک اعلام کرده بود که در بخش ویدیو فشار و بودجه بیشتری می گذارد.

آیا اپلیکیشن اینستاگرام برای این رخداد بزرگ آماده بود که آپلود ویدئوهای سنگین را انجام دهد ؟

اینستاگرام (Instagram) برنامه اپلود عکس متعلق به شرکت فیس بوک به تازگی از برنامه IGTV رونمایی کرد، یک برنامه مستقل برای تلفن همراه که در ورژن های آینده همراه با برنامه اصلی آپلود عکس اینستاگرام ارائه می شود.

ویدئو در این برنامه فعلی به صورت عمودی و تمام صفحه پخش خواهد شد.

همینطور درست زمانی که یک کاربر برنامه را باز می کند، محتوای آن خودکار شروع به پخش می کند.

این ایده برای به اشتراک گذاشتن فیلم های مختلف با مدت زمان بیشتر، به عنوان سازندگان و تهیه کنندگان گوناگون، تقریبأ همانند: یوتیوب، ارائه شد.

اما با این تفاوت که کاربران با تجهیزاتی که به همراه دوربین های بالای گوشی های هوشمند خود دارند، که معمولا از آن برای ارسال فیلم های معمولی در اینستاگرام استفاده می کنند، می توانند برای گذاشتن ویدئو در این برنامه نیز استفاده کنند.

همینطور مدیر شرکت اینستاگرام کوین سیستروم (Kevin Systrom) در یک رویداد در سانفرانسیسکو گفت: اکنون زمان آن است که با فیلم و ویدئو رو به جلو حرکت و پیشرفت کنیم.

همچنین آقای Systrom گفت که اینستاگرام در حال حاضر دارای 1 میلیارد کاربر در ماه است.

در حالی که IGTV یک برنامه مستقل است، این سرویس آپلود ویدئو از طریق برنامه اینستاگرام اصلی قابل دسترسی خواهد بود.

این برنامه یک مرکز اختصاصی برای آپلود ویدیوهای طولانی است که بسیار شبیه بخش Discovery Snapchat  می باشد و توسط تیم اینستاگرام سرپرستی خواهد شد.

فیلم ها در IGTV می توانند بیش از حداکثر 60 ثانیه نسبت به فیلم های معمولی در اینستاگرام باشند.

برای نرم افزار IGTV، فیلم ها می توانند تا 10 دقیقه آپلود و اجرا شوند، هرچند برخی از حساب ها قادر به ارسال ویدیوهایی تا بیش از یک ساعت نیز می باشند.

این حرکت به طور خاص برای فیلم سازان معروف و دوست داشتنی، شخصیت های شناخته شده بر روی برنامه که فالوورهای زیاد دارند و همینطور افرادی که محبوبیت زیادی در میان طرفداران خود دارند، می باشد.

تا به آلان، یوتیوب، متعلق به شرکت گوگل، سرویس برتری برای ارائه دادن و توسعه چنین توانایی و استعدادیابی بوده است.

شما می توانید برنامه IGTV برای اندروید و IGTV برای آیفون را از همینجا دانلود کنید.

برگزاری همایش اخیر اینستاگرام و محصولات جدید:

اینستاگرام این همایش را در سالن کنسرت سان فرانسیسکو برگزار کرد.

اتاق های سالن با آرم های Instagram به رنگ های نارنجی و صورتی تزئین شده بودند.

در سالن ها غذا و نوشیدنی تهیه شده بود، آجیل، آب و قهوه لذیذ وجود داشت.

در امتداد غرفه ها بسیاری از عکس های مختلف نمایش داده شده از ارم  اینستاگرام تنظیم شده بود.

پوستری که مانند یک صحنه ساحلی بود و یا دیگر پوستری که مانند یک کراوات بین یک اتاق لباس شویی و یک باشگاه شبانه، با کلمات So Fresh So Clean، چاپ شده بود که روی دیوار نصب شده بود.

معرفی پلتفرم اینستاگرام IGTV

یک تحول بزرگ و خارق العاده در آپلود ویدیو با IGTV:

جای تعجب نیست که اینستاگرام (Instagram) سرمایه گذاری های بزرگی در حوضه ویدیو به صورت حرفه ای انجام دهد.

به گفته دفتر تبلیغات تعاملی؛ مخاطبان اصلی برای ویدیو دیجیتال در پنج سال گذشته از 45 میلیون بزرگسال در سال 2013 تا 72 میلیون بزرگسال در سال 2018 رشد کرده است، یعنی 60 درصد افزایش یافته است. 

در حال حاضر، تبلیغات در برنامه IGTV امکان پذیر نخواهد بود، که بدین معنی است که هیچ گونه درآمدی میان سازندگان ویدئو و اینستاگرام وجود ندارد.

با این حال، کسب درآمد چیزی است که تیم های حرفه ای در آخر کار و پروسه خود به آن  فکر می کنند.  

همینطور سیستروم در یک کنفرانس مطبوعاتی پس از همایش اصلی گفت: مسلما راهی برای راضی نگه داشتن سازندگان ویدئو در آینده وجود خواهد داشت.

انتشار پست ویدئویی IGTV بسیار کارآمد و تاثیر گذار:

آپلود ویدیو در کانون توجه شرکت فیس بوک قرار گرفته است.

در سال 2015 شرکت فیسبوک قابلیت Live را ارائه داد، ویژگی های پخش زنده که بسیار محبوب واقع شد.

در آن زمان، مدیر عامل فیس بوک، مارک زکربرگ (Mark Zuckerberg) گفت که ما وارد یک عصر طلایی از ویدیوهای زنده و Live در زندگی خواهیم شد.

اما فیس بوک لایو نیز یک منبع جنجالی بوده است، زیرا بعضی از مردم از آن برای پخش خشونت، از جمله قتل استفاده می کردند.

اما فیس بوک با اضافه کردن محققان محتوای بیشتر برای نظارت بر سایت خود اینگونه پاسخ داده است که، گاهی اوقات نیز خودمان هشدارهایی را برای فیلم های نامناسب ارسال می کنیم.

این شبکه اجتماعی همچنین ابزارهای هوش مصنوعی را برای تحویل محتواهای نامناسب به اداره پلیس توسعه می دهد.

علاوه بر این، فیس بوک با سرمایه گذاری برای محتوای حرفه ای مشابه آنچه که شما در Netflix پیدا می کنید، از جمله نشان دادن سریال و فیلم اقدام کرده است.

یکی از نمایش ها به اسم مردمان نیویورک، که یک سری مستند بر اساس صفحه فیس بوک محبوب توسط عکاس براندون استنتون می باشد.

آقای سیستروم (Systrom) در مورد برنامه نویسی بحث برانگیز در IGTV این نکات را اظهار می دارد که: قدرت و محتوا بسیار متفاوت تر از آن چیزی که اکنون در Instagram اصلی می بینید، نیست.

او اضافه کرد که این شرکت تیم مدیران خود را برای این پروسه احضار خواهد کرد، هرچند او تصمیم گرفت که تعداد دقیق را افشا نکند.

ویژگی های جدید ویدئویی که با مجموعه ای از آخرین حرکت های و تکنولوژی های فیس بوک ساخته شده است و تقلیدی از برنامه Snapchat است.

یک شبکه اجتماعی رقیب، محبوب نوجوانان و بزرگسالان و جوانان، پیشگام برای داستان ها و همینطور یک فرمت که اجازه می دهد مردم یک رشته از فیلم ها و عکس ها را آپلود کنند و سپس بعد از 24 ساعت آن ها را ناپدید کنند.

فیس بوک این ویژگی را به تمام برنامه های اصلی خود یعنی فیس بوک، اینستاگرام، مسنجر و  WhatsApp  اضافه کرده است.

این ویژگی Live در اینستاگرام و واتس آپ (WhatsApp)  بسیار محبوب شده است، و با ترافیک بالا در هر دو این برنامه ها می توان دلیل عقب افتادگی Snapchat را پیدا کرد.

همایش اینستاگرم یک روز پس از آن بود که فیسبوک چندین ویژگی جدید از قابلیت های ویدئویی را برای برنامه اصلی خود، از جمله فیلم های ویدئویی ارتباطی به صورت لایو را ارائه کرد.

شما می توانید بررسی و نگاهی به ویژگی های ساده برنامه پرطرفدار اینستاگرام را تماشا کنید. یا با یک برنامه رایگان برای گرفتن عکس های خیره کننده اینستاگرام اشنا شوید.

ویدیوها و مطالب مشابه