نسخه ویندوز XP 2018 محصول مایکروسافت

معرفی نسخه ویندوز XP 2018، محصول جدید مایکروسافت

در مقایسه با ویندوز 10، ویندوز XP در حال حاضر فوق العاده تاریخی و قدیمی به نظر می رسد، و بسیاری از ویژگی های مدرن که ما از آن ها استفاده می کنیم را کم دارد، اما اگر مایکروسافت آن را به روز کند، چگونه؟

با وجود اینکه مایکروسافت در سال 2014 پشتیبانی از ویندوز XP را متوقف کرد، هنوز هم در سراسر جهان استفاده می شود. آخرین ارقام به دست آمده از NetMarketShare این سیستم عامل قدیمی چیزی در حدود 6.13 درصد از سهام بازار مربوطه را به خود جلب کرده است و هنوز هم در بسیاری از شرکت ها و سیستم های خانگی یافت می شود.

سیستم عامل ابتدا 17 سال پیش ظاهر شد و بسته نهایی این سرویس (SP3) ده سال پیش منتشر شد.

 Kamer Kaan Avdan، که قبلا فیلم های مفهومی را برای ویندوز 10، iOS 12 و Android 9.0 ایجاد کرده است، اکنون با یک ویدیو جدید چشم انداز خود را از ویندوز ایکس پی 2018 Edition منتشر کرده است.

این ویدئو، ویندز XP جدید را به همراه طراحی شیک با جلوه های شفاف و گوشه های منحنی، با نگه داشتن طرح رنگ اصلی سیستم عامل به صورت هوشمندانه، به نمایش می گذارد.

منوی Start مخلوطی از طراحی XP با ویندوز 10 می باشد، از جمله آیکون های زنده، که باعث می شود تا آن فوق العاده به نظر برسد.

گنجاندن Timeline نیز یک ظاهر شیک و با ظرافت را ایجاد می کند.

این ویدیو همچنین شامل چند کلیپ از طرح اولیه XP است، بنابراین شما می توانید آن را با نسخه های قدیمی دوباره تصور و مقایسه کنید.

همچنین برخی از گزارش ها حاکی از این است که Rover، همان سگ جستجوی کارتونی در XP که در ابتدا اولین بار در مایکروسافت باب ساخته شده بود، در بروز رسانی نیز باشد، اما این مسئله تنها موضوع بیش از حد احتمالی این مفهوم است.

به هر حال، ویدیوی زیر را تماشا کنید و ببینید که آیا از ویندوز 10 به نسخه ویندوز ایکس پی 2018 تغییر می کنید یا خیر؟

... توضیحات کامل