خودرو الکتریکی آینده 2025 لکسوس LF-Z

بررسی و نگاهی به طراحی خودرو الکتریکی آینده سال 2025 لکسوس LF-Z

شرکت اتومبیل سازی لکسوس همیشه در تلاش بوده است تا اتومبیل های بسیار قدرتمندی روانه بازار جهانی کند تا که راننده در هنگام رانندگی از ماشینرانی در ساعت های متوالی و از رانندگی کردن خسته نشود و بتواند حس واقعی اتومبیل رانی را تجربه کند.

شرکت اتومبیل سازی لکسوس قصد دارد تا قابلیت جدید در اتومبیل های خود  قرار دهند که بتواند یک رانندگی عالی بتواند برای راننده اتومبیل ، تحقق ببخشد.

به گفته مدیرعامل شرکت لکسوس قرار است این قابلیت تا سال 2025 در حال آزامیش و برسی باشد و اگر به نتیجه بسیار خوبی برسند، از سال 2025 این قابلیت در اتومبیل های این شرکت قرار میگیرید.

در آخر مدیر عامل علام کرد این قابلیت خاص و جدید قرار است در اتومبیل جدید به نام Lexus LF-Z قرار بگیرد والبته این اتومبیل هم با این قابلیت ها در سال 2025 تولید می شود. شرکت لکسوس قصد دارد تا اتومبیل هایی بسازد که تمام الکتریکی باشد و دارای 4 چرخ  محرک باشد و دارای هوش مصنوعی باشند که در مواقع رانندگی رانند بتواند رانندگی را در حالت خودکار قرار دهد و کمی استراحت کند.

این شرکت همیشه در تلاش بوده تا اتومبیل های بسیار قدرتمند، پر سرعت و چابک بسازد.

البته تنها خواسته های مدیر عامل این نمی باشد و او قصد دارد تا بتواند با طراحی های مدرن و جدید، اتومبیل از بیرون و داخل بسیار زیبا و مشتری پسند باشد.

با تمامی این گفته ها پیشنهاد می کنم تریلر کوتاهی از رونمایی تولید های جدید شرکت لکسوس تماشا کنید و لذت ببرید. امیدوارم این مطلب برای شما مفید و کاربردی بوده باشد.

... توضیحات کامل