کیبورد مک بوک پرو ساکت بشنوید

کیبورد مک بوک پرو جدید چقدر ساکت است؟ خودتان بشنوید!

برای برخی از کاربران ساکت بودن کیبورد بسیار مهم است. مخصوصا اگر شما هم اتاقی داشته باشید، بسیار مهم است برای آرامش دیگران هم که شده، از کیبوردی کم صدا تر استفاده کنید.

در گذشته کمپانی اپل با تغییر سوئیچ کیبورد های خود به نوع Butterfly، صدای بسیاری از کاربران را نیز مانند دکمه های کیورد جدید خود بالا برد.

در بسیاری از مواقع کاربران نسبت به تغییرات لوازم اساسی کامپیوتر مانند کیبورد و موس، واکنس خوبی از خود نشان نمی دهند. به همین خاطر است که اکثر نوآوری ها در زمینه های دیگر اتفاق می افتد و کم پیش می آید یک تکنولوژی جدید بر روی کیبورد و موس آزمایش شود.

البته به تازگی کیبورد جدیدی را شرکت Razer معرفی کرده است که از تکنولوژی فوق العاده ای بهره می برد و می تواند سرعت تایپ کاربر را تا 30% افزایش دهد. برای اطلاعات بیشتر درباره این کیبورد می توانید مطلب "کیبورد لیزری Razer، برای سرعت تایپ بیشتر" در نتران را بخوانید.

در برخی کیبورد ها، خریداران دوست دارند صدای کلید ها را بهتر بشوند، مثل کیبورد هایی که در تایپ ماشینی در دادگاه ها استفاده می شود. کیبور Razer نیز تلاش کرده است به خاطر جلب نظر این کاربران، صدای دکمه های کیبورد را، همان طور که هست نگه دارد.

اما کاربران اپل اکثرا دوست دارند صدای دکمه های کیبوردشان کم تر باشه و لپتاپی کم صدا داشته باشند. در این ویدئویی که اینجا قرار دادیم، شما می توانید صدای دکمه های کیبورد مک بوک پرو جدید را خودتان بشنوید. دکمه های کیبورد این سری مک بوک نسبت به سری قبلی در هنگام تایپ صدای کمتری تولید می کنند.

... توضیحات کامل