رانندگی با خودرو مرسدس بنز میباخ S 650

تجربه رانندگی با خودرو مرسدس بنز میباخ S 650

واژه هایی مانند "عجیب و غریب" و "خوش استایل" به درستی نشان می دهند که خودرو لوکس مرسدس-میباخ کلاس S واقعا چه شکلی است. قیمت های این خودرو برای مدل S560 کمتر از 172000 دلار و برای مدل S650 بیش از 200000 دلار می باشد. در زیر می توانید اطلاعات بیشتری در مودر این خودرو های بی نظیر مرسدس بنز به دست آورید.

موتورها، رانندگی و حمل و نقل

یک موتور 4.0 لیتری V-8 دوگانه توربو با قدرت 463 اسب بخار برای مدل S560 و یک موتور دوگانه توربو
V-12 با 621 اسب بخار و همراه با حجم داخلی 6.0 لیتری برای مدل S650، هر دو انگیزه ای بی نظیر را برای رانندگی ارائه می دهند.

در آزمایش ها مدل S560 تنها در طی زمان 4.7 ثانیه با یک حرکت صاف و ناوگان مانند از سرعت صفر به 60 مایل در ساعت یا همان 100 کیلومتر در ساعت رسید.

مدل پیشرفته تر S650 نیز ممکن است خیلی سریعتر عمل نکند (ما آزمایش آن را ندیده این) اما بر اساس تجربه ما، یک موتور V-12 در عمل حتی نسبت به یک موتور V-8 در سایر وسایل نقلیه مرسدس بنز، می تواند ضعیف تر عمل کند.

همه مدل های این خودرو مرسدس بنز Maybach با یک دنده انتقال 9 سرعته اتوماتیک همراه اند؛ همچنین رانندگی به صورت دو دیفرانسیل یا تمام چرخ به صورت استاندارد بر روی مدل S560 در دسترس است، اما خودرو S650 فقط با رانندگی با چرخهای عقب تک دیفرانسیل همراه است.

طراحی داخلی و فناوری

اتومبیل های Maybach S-Class از صندلی های عقب بیشتر و راحت تر بهره می برند، جایی که مسافرین می توانند از صندلی های چرمی ماساژور استفاده کنند و از سیستم صوتی Burmester لذت ببرند، در حالی که یک اسپیکر با یک عطر بخار مایباخ پنج عطر را در فضا پر می کند.

مدل های Maybach با یک اندازه کشیده که 7.9 اینچ طولانی تر از اتوموبیل های S کلاس دیگر بنز است، تقریبا تمام آن طول اضافی به صندلی عقب اختصاص داده شده است تا محیط فوق العاده ای ایجاد کند.

اما این بدان معنا نیست که صندلی جلو لوکس نیست.

صندلی راننده و صندلی جلو با بیشترین ویژگی های مشابه، از جمله صندلی های ماساژ هماه اند و همینطور نمایشگرهای دیجیتال 12.3 اینچی دائمی که دسترسی به سیستم سرگرمی خودرو را فراهم می کند.

یکی از ویژگی های رانندگی اتوماتیک نیز در دسترس است از جمله یک سیستم کنترل کروز سازگار که از داده های ناوبری برای کاهش سرعت ماشین در هنگام شلوغی، آماده سازی برای پارک و دیگر ویژگی تغییر خودکار خط در ترافیک استفاده می کند، این کار وقعا ایمن است.

ویدیوهای مشابه