موس IntelliMouse مایکروسافت

مایکروسافت موس قدیمی پرطرفدار خود، IntelliMouse را دوباره تولید خواهد کرد

در سال 1996 موسی با نام IntelliMouse، توسط مایکروسافت به بازار عرضه شد که طرفداران بسیاری پیدا کرد. این موس علاوه بر طراحی زیبا، سرعت عکس العمل فوق العاده ای داشت و دکمه های آن، مخصوصا دکمه وسط چرخان موس، بسیار فوق العاده عمل می کردند. مایکروسافت قصد دارد این موس قدیمی را به دلیل درخواست های فراوان دوباره تولید کند.

آخرین باری که مایکروسافت تصمیم به تولید دوباره این موس فوق العاده گرفت در سال 2003 بود. آنها پس از نسخه سوم این موس که در سال 2003 به بازار عرضه شد، دیگر اقدام به تولید IntelliMouse نکردند.

موس جدیدی که مایکروسافت قصد دارد به دنبال سری های قبلی، در آینده، تولید کند دارای حساسیت بیشتر، طراحی بهتر و نورپدازی فوق العاده است.

Simon Dearsley یکی از مدیران بخش طراحی شرکت مایکروسافت می گوید: “ما به نقطه ای رسیده ایم که اکنون هزینه کلید ها و هزینه ابزار های دنبال کننده بسیار کاهشی یافته است. ما به این نتیجه رسیدیم که یک محصول آیکونیک قدیمی را با تکنولوژی مدرن بروزرسانی کنیم.”.

در مورد این مدل جدید موس های IntelliMouse باید بگوییم که این موس، فقط در مدل سیمی عرضه خواهد شد و فعلا خبری از موس های IntelliMouse بیسیم نیست.

همچنین رنگ قرمز لیزر موس های سری قدیمی، با رنگ سفید نرمی جایگزین شده است.

از نظر بقیه مشخصات فنی این موس مانند موس Surface Precision است و عملکردی مشابه با آن دارد.

طراحی این موس، علاوه بر اینکه بسیار زیباست، با قرار گرفتن دکمه های متعدد در اطراف آن، بسیار کاربردی نیز هست

همچنین طراحی ویژه این موس ها باعث می شود هنگام قرار گیری دست بر روی آن ها پس از مدتی، در مچ دست خود، احساس خستگی نکنید.

قیمت این موس برابر 40 دلار آمریکاست که نسبت به موس های گیمینگ مشابه قیمتی ارزان تر و مقرون به صرفه تر دارد.

این موس بر روی ویندوز 7 و جدید تر از آن، به خوبی قابل استفاده است. اما شما نمی توانید از موس های IntelliMouse در سیستم عامل مکینتاش استفاده کنید. زیرا نحوه برنامه دهی دکمه های موس در مکینتاش با ویندوز متفاوت است.

ویدیوهای مشابه