مایکروسافت پشتیبانی از بازیهای اینترنتی تخته و بازی های کارتی خود را لغو می کند

شرکت مایکروسافت بازی های اینترنتی تخته ای و بازی های کارتی خود را کنار می گذارد و در کل آن ها را خاموش می کند. گفته می شود که شاید افرادی با نسخه های قدیمی تر ویندوز بتوانند فقط چند روز به این بازی ها ادامه دهند. کمپانی مایکروسافت همانطور که پشتیبانی خود را برای نسخه های قدیمی ویندوز مانند XP یا ویندوز 7 کنار می گذارد، برخی از ویژگی های دیگر آن ها را نیز متوقف و خاموش می کند.

مایکروسافت پشتیبانی بازیهای اینترنتی تخته بازی کارتی لغو

مایکروسافت در حال حاضر به کاربران نسخه های قدیمی تر ویندوز خود برخی از نکات غیر دقیق را اعمال کرده است که به ان ها نشان می دهد که زمان رفتن و تغییر ویندوز به نسخه های جدیدتر است.

در حال حاضر، این شرکت بیشتر به آنها فشار می آورد تا با از بین بردن چیزهایی خاص، مانند: بازی های تخته ای و بازی های کارتی خود، کاربران ویندوز قدیمی را مجبور به مهاجرت به نسخه های جدید بکند.

این غول نرم افزاری چندین بازی اینترنتی، برای افرادی که از ویندوز 7 و نسخه های قبل از آن را استفاده می کنند، متوقف و خاموش خواهد کرد، از جمله بازی هایی مانند تخته نرد (Backgammon)، Checkers، قلب (Hearts)، Reversi، بازی Spades و MSN Go.

فقط زمانی که دسترسی خودتان را از دست می دهید، به نسخه ویندوز شما بستگی دارد.

اولین کسانی که دسترسی را از دست می دهند، کاربران Windows XP و Windows ME خواهند بود.

برای آنها، بازی های نام برده (همه چیز به استثنای MSN Go) تنها در روزهای 31 جولای 2019 (9 مرداد 98) از بین خواهند رفت.

کاربران ویندوز 7 کمی بیشتر دوام خواهند آورد.

آنها به بازی های Backgammon، Checkers، Spades و MSN Go دسترسی خواهند داشت، اما تا 22 ژانویه سال 2020 (2 بهمن 98)، یا تقریبا یک هفته پس از اینکه مایکروسافت به طور طبیعی پشتیبانی خود را برای ویندوز 7 به پایان برساند.

ببینید که مایکروسافت از سال آینده از ویندوز 7 پشتیبانی نخواهد کرد.

بازی قلب ویندوز مایکروسافت

معادلهای وب این نسخه بازی ها در حال حاضر باید در دسترس باشند، بنابراین اگر به بازها رایانه قدیمی تر خود وابسته و مصمم هستید، ممکن است به طور کامل با مشکل روبرو نشوید.

مایکروسافت بدون شک ترجیح می دهد که شما سیستم خود را به یک سیستم عامل ویندوز 10 ارتقا دهید و هر چیزی را که می خواهید از فروشگاه app خودتان بازی کنید.

همانطور که باید گفت، تقریبا شگفت انگیز است که پشتیبانی تا به امروز پایان نیافته است.

مایکروسافت تعمیر و نگهداری منظم ویندوز های بسیار قدیمی XP و ME را سالها پیش متوقف کرده است، بازی های اینترنتی در آن سیستم عامل ها به وضوح با قرض گرفتن زمان بیشتر زندگی کرده اند و ویندوز 7 نیز به مراتب از این رخدادها عقب نمانده است.

برای مطالعه بیشتر ببینید که نسخه پیش نمایشی ویندوز 10 با سرعت بیشتری برای ورود به سیستم همراه شده است! و یا ویندوز 10 جدید همراه با ویژگی های جدید مخصوص بازی، پخش آهنگ و سفارشی سازی تم همراه است.

ویدیوها و مطالب مشابه