نسخه پیش نمایشی ویندوز 10 با سرعت بیشتری برای ورود به سیستم همراه شده است!

خبرهای اخیر حاکی از این هستند که تست نسخه پیش نمایش ویندوز 10، ورود به سیستم با رمز عبورهای مختلف را آزمایش می کند. این ویژگی از این به بعد می تواند با تشخیص چهره، اثر انگشت یا پین مورد نظر شما نیز کار کند. مایکروسافت در تلاش است تا ورود به سیستم دستگاه های ویندوز 10 خود را سریع تر کند و نسخه جدید ویندوز 10 در اواخر سال 2019 می تواند با ویژگی های فراوان و کارآمدتری همراه شود.

نسخه نمایشی ویندوز 10 با سرعت ورود سیستم همراه

مایکروسافت برای کلمه عبور ویندوز خود استثناهایی قائل می شود که آن را به یک سطح جدید وارد می کند.

این شرکت فقط یک نسخه پیش نمایش ویندوز 10 را برای ویژگی های سریع خود منتشر کرده است که به شما امکان می دهد تا با تمام حساب های خود بر روی یک دستگاه خاص بدون نیاز به پسوورد برای ورود، و با هر ویژگی دیگری مانند اسکن انگشت و یا تشخیص چهره، به سیستم خود وارد و log in شوید.

در اصل یک سوئیچ در تنظیمات (در قسمت Accounts -> گزینه های ورود به سیستم یا Sign-in options) وجود دارد که می توانید آن را فشار دهید و از آن به بعد، فقط رمز عبور برای ورورد شما به سیستم کار نخواهد کرد.

از آن به بعد شما می توانید توسط سیستم Hello ویندوز از ویژگی های تشخیص چهره، شناسایی اثر انگشت، یک کد پین و یا یک کلید امنیتی فیزیکی نیز برای باز کردن سیستم خود اقدام کنید.

اما اگر قبلا Hello را برای خود فعال نکرده اید، از این به بعد مایکروسافت برای آنکه وارد سیستم شوید، شما را به صورت مستقل پشتیبانی خواهد کرد.

این ویژگی در حال حاضر در بخش کوچکی از رایانه های شخصی در دسترس است، بنابراین ممکن است یک هفته یا کمی بیشتر طول بکشد تا آن را در سایر دستگاه های ویندوز 10 و در آپدیت های جدید مشاهده کنیم.

و از آنجا که این ویژگی بسیار سریع است، نباید تعجب کنید که اشکالاتی در آن وجود داشته باشد.

اما حداقل دلایل دیگری نیز برای بررسی عرضه نسخه پیش نمایشی جدید ویندوز 10 وجود دارد.

ویژگی صفحه نمایش Your Phone در حال حاضر با دستگاه های تبلت های Surface بیشتری کار می کند، حتی با سخت افزارهای جدیدتر مانند Surface Pro 6 ویا لپتاپ Surface Laptop 2.

در صورت علاقه ببینید که با برنامه Your Phone می توانیدبه تمامی پیام های اندرویدی خود در دسکتاپ کامپیوتر دسترسی دارید!

همچنین گفته می شود که شما می توانید به سرعت رویدادهای تقویم مورد نظر خود را از نوار وظیفه تغییر دهید و مشاهده کنید.

تا زمانی که شما برای برخی از مشکلات کوچک در نسخه پیش نمایشی ویندوز 10 آماده هستید، این نسخه می تواند یک نگاه دزدکی و معنی دار برای آنچه که ویندوز 10 در آینده ای نزدیک قرار است باشد را به ما نشان دهد.

برای مطالعه بیشتر ببینید که ویندوز 10 جدید: آپدیت Cortana و ارسال رمز عبور از طریق SMS، دوربین های وب کم جدید مایکروسافت برای تشخیص چهره در ایکس باکس و ویندوز 10، یا نسخه بعدی ویندوز 10 با ویژگی های جدید، همانند یک آپدیت ماهانه نصب می شود! و یا ویندوز 10 جدید همراه با ویژگی های جدید مخصوص بازی، پخش آهنگ و سفارشی سازی تم همراه است.

ویدیوها و مطالب مشابه