آپدیت جدید Windows 10، برای نسخه اکتبر ۲۰۱۸، اکنون در دسترس است

مایکروسافت آپدیت Windows 10 اکتبر 2018 خود را مجدادأ به روز رسانی می کند. این شرکت پس از آنکه برخی از کاربران گزارش دادند که فایل های آن ها در هنگام آپدیت ویندوز نسخه اکتبر حذف شده است، که آن را متوقف کرد، یک آپدیت جدید را دوباره ارائه کرده است. به روز رسانی ویندوز 10 اکتبر 2018 در حال حاضر در دسترس است.

3.5 از 5
از 2 رای
آپدیت جدید Windows 10، برای نسخه اکتبر ۲۰۱۸، اکنون در دسترس است

شرکت مایکروسافت روز چهارشنبه اعلام کرد که آپدیت جدید بروزرسانی ویندوز ۱۰ نسخه اکتبر ۲۰۱۸ خود را ارائه داده است و در حال حاضر از طریق سایت مایکروسافت و یا آپدیت اتوماتیک سیستم های خود می توانید از آن بهره مند شوید.

همانطور که از نام آن پیداست، این به روز رسانی در ابتدا در ماه اکتبر منتشر شد.

با این حال، گزارش هایی از کاربران پس از بروزرسانی منتشر شده بود که آن ها بعد از آپدیت سیستم خود فایل های خود را از دست داده اند، مایکروسافت نیز برنامه به روز رسانی را متوقف کرد.

شما می توانید در مورد نقص فنی در نسخه جدید ویندوز ۱۰ مایکروسافت و جلوگیری از آپدیت خودکار آن در این قسمت لینک شده مطالعه داشته باشید.

اکنون، ظاهرا مسئله حل شده است، و مایکروسافت به روز رسانی خود را ادامه می دهد.

مایکروسافت همچنین اعلام کرد که به روز رسانی را به دقت بررسی خواهد کرد تا اطمینان حاصل شود که همه چیز به درستی اجرا می شود.

اگر می خواهید به روز رسانی ویندوز ۱۰ اکتبر ۲۰۱۸ را نصب کنید، می توانید به تنظیمات رایانه خود و قسمت “بررسی برای به روز رسانی یا همان Check for updates” بروید.

به روز رسانی ویژگی های جدیدی مانند حالت تاریک برای برنامه های مایکروسافت و تاریخچه / همگام سازی کلیپ های بورد را به ارمغان می آورد.

همچنین گفته می شود که آپدیت ویندوز ۱۰ در سال ۲۰۱۸ با تفاوت هایی در پنجره استارت همراه است و یا نسخه جدید ویندوز ۱۰ قابلیت اشتراک گذاری فایل با دیگر سیستم های نزدیک را به ارمغان می آورد.

همینطور خبرها حاکی از این بوده است که نسخه جدید ویندوز ۱۰، اتصال راحت تر به تلفن های اندرویدی را نیز امکان پذیر می کند که شما می توانید ویدئو نحوه دریافت برنامه تلفن اندروید در ویندوز ۱۰ را در قسمت لینک شده ببینید.

بیشتر بخوانید: ارائه قابلیت بروز رسانی هوشمند در ویندوز ۱۰ و یا محصولات جدید Surface مایکروسافت معرفی شدند!

همینطور می توانید ویدئو اتفاقات برجسته رویداد مایکروسافت در اکتبر ۲۰۱۸ را مشاهده کنید.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

رای شما با موفقیت ثبت شد.

ثبت رای شما با پیغام خطا همراه بود.