بازی های هیلو ایکس باکس در کامپیوتر

مجموعه بازی های محبوب هیلو ایکس باکس، به کامپیوتر می آیند

سری بازی های بسیار محبوب Halo در ایکس باکس مایکروسافت، برای سیستم های کامپیوتری نیز در دسترس خواهد بود. این سری بازی های علمی-تخیلی (sci-fi) تفنگی که در زمان راه اندازی ایکس باکس، آن را بسیار یاری کردند، به زودی در فروشگاه مایکروسافت و Steam عرضه خواهند شد.

پس از سالها بحث و گفتگو و مشاجره از سمت هواداران و علاقه مندان به بازی های کامپیوتر، شرکت مایکروسافت سری بازی های ویدئویی Halo محبوب خود را به کامپیوتر منتقل می کند.

غول نرم افزاری و خالق کنسول بازی ویدئویی ایکس باکس، روز سه شنبه اعلام کرد که مجموعه کامل تر سری بازی های تیراندازی-تفنگی و علمی-تخیلی محبوب Halo تحت عنوان یک نسخه با نام Halo: The Master The Chief Collection از راه می رسند، که بسیاری از بازی های اصلی از این سری بازی های Xbox را در سال 2014 نیز در کامپیوتر رونمایی کرد.

کمپانی عظیم مایکروسافت زمان مشخصی که بازی ها بر روی رایانه های شخصی راه اندازی می شوند، را اعلام نکرده است، اما این شرکت می گوید قصد دارد این مجموعه را در فروشگاه مایکروسافت و فروشگاه های Steam محبوب خود در Valve عرضه کند.

مایکروسافت در بیانیه ای گفت: "مهمترین و اصلی ترین عنصر این پروژه این است که اطمینان حاصل شود که بازی Halo : The Master Chief Collection به صورت یک بازی شخص اول تجربه ای مناسب را بر روی رایانه ها به اجرا بگذارد.

این شرکت قصد دارد هر کدام از این بازی ها را به ترتیب منتشر کند، و با نسخه Halo: Reach، نسخه ای جدا و مربوط به مجموعه، که در ابتدا در سال 2010 ظاهر شد، شروع و آغاز می کند.

این شرکت در طی رویداد پخش ویدیوی Inside Xbox خود این بیانیه ها را اعلام کرده است.

هر یک از عناوین این بازی های مجموعه، به ترتیب زمانی، از سال 2001 تحت عنوان Halo: Combat Evolved تا سال 2012 به نام Halo 4، ادامه و عرضه خواهند یافت.

مایکروسافت همچنین اعلام کرد که قصد دارد تا علاوه بر مجموعه اصلی Master Collection به صورت مجموعه ای، هر بازی را به صورت جداگانه نیز عرضه کند.

در زیر می توانید ویدئویی از تریلر بازی خارق العاده Halo در همایش Gamescom 2018 را مشاهده کنید:مایکروسافت اضافه کرد: "team مشتاقانه متعهد شده است تا اطمینان حاصل کنید که تمام ویژگی ها، صدا ها و سوت هایی که از یک عنوان مدرن انتظار می رود، مورد استفاده قرار گرفته است."

این حرکت مایکروسافت آخرین تلاش های این شرکت را مبنی بر افزایش علاقه مندان، تحت عنوان یک ورودی تازه، به نام بازی Halo: Infinite، که در ماه ژوئن گذشته مورد عرضه قرار گرفته است، نشان می دهد.

اما تا به حال تاریخ انتشار معینی برای آن مشخص نشده است.

سری بازی های Halo یکی از محبوب ترین در صنعت بازی ها هستند، با بیش از 65 میلیون واحد فروخته شده و بیش از 3 میلیارد دلار فروش تا کنون.

مایکروسافت اعلام کرد که تاریخ انتشار هر یک از بازی های Halo خود را در سایت رسمی Halo Waypoint خود اعلام خواهد کرد.

برای مطالعه بیشتر ببینید که نسل جدید کنسول های ایک باکس مایکروسافت در رویداد E3 2019 از راه می رسند، همه تریلر های بازی های E3 را تماشا کنیدو یا ویدئویی از تریلر راه اندازی بازی جدید Halo 5 را ببینید.

4.8 هزار بازدید 5 سال پیش بازی تکنولوژی ویدئو ویدئو های بازی
... توضیحات کامل