سیم توسعه دهنده مدرنیزه شده برای اتصالات برقی بهتر و راحت تر

کابل و سیم گسترش Ball-tab با طراحی خاص و منحصر به فرد خود باعث خرابی کمتر و یا حتی کاهش شلوغی سیم های اطراف شما می شود. ببینید که این سیم جدید توسعه دهنده با طراحی جدید خود چگونه می تواند در کنترل بهتر اتصالات برق به شما کمک کند.

سیم توسعه دهنده مدرنیزه اتصالات برقی

کابلها و سیم ها مزاحمانی هستند که ما باید درطول زندگی روزمره آن ها را در اطراف خود ببینم و از آن ها استفاده کنیم و یا با آنها در اطراف خود کنار بیائیم. این در حالی است که سیم های گسترش دهنده اتصالات برق فقط به این موضوع اضافه می کنند.

همچنین با توجه به جهت گیری ثابت سوکت ها، آنها می توانند به یک کابل که باید در جهت مخالف قرار بگیرد، آسیب بزنند و می تواند در طول زمان منجر به شکستن و خرابی سیم شوند.

کابل توسعه برق

این مسئله و مشکلی بود که اکنون طراحانی مثل: So Young Kim و Sung Ick Jo آن را شناسایی کرده اند، و راه حل آنها برای حل این مشکل، استفاده از یک دستگاه پخش سیم خاص به نام Ball-tab می باشد.

این سیم گسترش دهنده Ball-tab با طراحی خود باعث می شود تا در هر جهتی که می خواهید سیم های برق خود را به پریز متصل کنید و یا حتی در هنگام اتصال جهت سیم را بچرخانید و  به هر سمتی تغییر دهید.

سوکت برای اتصال در داخل هر یک از چهار پریز توپ مانند قرار می گیرد، این توپ ها به سادگی در جای خود قرار می گیرند و با استفاده از آهنرباهای قوی، محکم در محل خود نگهداری می شوند.

قدرت برق ورودی با استفاده از شارژر بی سیم و وایرلسی به آنها منتقل می شود، و این باعث می شود که سوکت بتواند تقریبا در هر جهت به راحتی چرخش بیابد که کابل ها از فشاری که در غیر اینصورت روی آنها قرار می گیرد، راحت می شوند و عمری طولانی تر خواهند داشت.

یک نور کم تابش و گرم مانند، که توسط LED ها در هر توپ منتشر می شود، نشان می دهد که سوکت در حال استفاده است.

کابل گسترش دهنده پریز برق

همینطور برای از بین بردن گرد و غبار و یا هرچیزی که وارد پریز میشود، با توجه به نحوه ساخت توپ بسیار آسان است، می توانید در مواقعی که به آن ها نیازی ندارید، خیلی ساده آن ها را رو به سمت پائین بچرخانید تا هر چیزی که داخل پریز شده از آن خارج شود.

در کل این نحوه ساخت یک راه حل پیرفته اما بسیار هوشمندانه است.

این دستگاه که به Ball-tab معروف است برنده جایزه K-Design در سال 2018 می باشد.

می توانید نحوه ساخت یک اکستنشن برد و کابل برق طولانی را یاد بگیرید.

ویدیوها و مطالب مشابه