اتومبیل مرسدس بنز AMG GT63 S

معرفی رسمی اتومبیل مرسدس بنز AMG GT63 S

با اتومبیل جدید شرکت اتومبیل سازی مرسدس بنز آشنا شوید، Mercedes AMG GT63 S E PERFORMANCE. این اتومبیل یکی دیگر از اتومبیل های بسیار قدرتمند شرکت مرسدس بنز آلمان است که از خصوصیات بسیار معرکه ای برخوردار می باشد. همراه ما باشید با برسی خصوصیات فنی این اتومبیل.

خصوصیات فنی اتومبیل مرسدس بنز AMG GT63 S تیپ E :

این اتومبیل بسیار قدرتمند و تمام اسپرت دارای یک موتور V8 4 لیتری می باشد.

سیستم محرک این اتومبیل 4 چرخ AMG Performance 4MATIC می باشد.

قدرت اسب بخار این اتومبیل 843 می باشد که حداکثر می تواند 620 کیلو وات نیرو برای این اتومبیل تولید کند و حداکثر گشتاور نیروی این اتومبیل 1400 نیوتن متر می باشد .

0 تا 100 این اتومبیل در کمتر از 2.9 ثانیه و 0تا 200 این اتومبیل در کمتر از 10 ثانیه به وقوع می پیوندد. حداکثر سرعت این اتومبیل 316 کیلومتر بر ساعت می باشد.

این اتومبیل دارای قدرت بسیار خارق العاده ای می باشد و دارای طراحی بسیار جمع و جوری می باشد. طراحی جمع و جور این اتومبیل دارای مزایا بسیار خوبی می باشد که ما دو نمونه از آن را نام می بریم.

1: موتور الکتریکی مستقیماً روی محور عقب عمل می کند و بنابراین می تواند قدرت خود را مستقیماً به پیشرانه تبدیل کند، برای افزایش بیشتر هنگام حرکت ، شتاب یا سبقت.

2: با افزایش لغزش در محور عقب ، نیروی محرکه موتور الکتریکی نیز برای چسبندگی بیشتر به چرخ های جلو منتقل می شود. اتصال مکانیکی چهار چرخ محرک کاملاً متغیر این امکان را با استفاده از یک محور جلو و محورهای محرک چرخهای جلو امکان پذیر می کند.

این اتومبیل ، یک اتومبیل بسیار قدرتمند و شگفت انگیز است  که دارای خصوصیات معرکه ای می باشد.

در آخر پیشنهاد می کنم تریلر رونمایی از اتومبیل جدید شرکت مرسدس بنز آلمان به نام Mercedes AMG GT63 S E PERFORMANCE را تماشا کنید و البته شاهد بخشی از گفته های بنده باشید و لذت ببرید.

امیدوارم این مطلب برای شما بسیار مفید و کاربردی بوده باشد و نظر شما را به خود جلب کرده باشد.

... توضیحات کامل