بررسی و تست رانندگی ماشین رنجرور اسپورت 2023

اتومبیل اسپورت 2023 رنجرور یک شاهکار است! دیدن این اتومبیل از طریق فیلم هم خود نعمتی برای آرامش روان ما محسوب می شود. طراحی دقیق این خودرو با روان انسان بازی می کند و امکانات ویژه آن، ما را به زندگی امیدوار! این خودروی قدرتمند آمریکایی در طراحی بدنه و امکانات داخلی نکات بسیاری دارد که 10 دقیقه اول این فیلم مربوط به توضیح آنها می شود. در نهایت 2 دقیقه آخر می توانید حرکت این خودر رو را تماشا کنید. البته این مدل که در کلیپ به نمایش در آمده، رنگ خاصی از اتومبیل اسپورت 2023 رنجرور است. رنگ اصلی این خودرو مشکی خواهد بود.

پلاک خودروی Range Rover 2023 بر خلاف مدل قبلی در قسمت زیرین پشت اتومبیل قرار گرفته است و زاویه دید ما را برای تماشای نوشته Range Rover پشت این ماشین خراب نمی کند. همچنین دستگیره های درب رنجرور اسپورت 2023 پس از بستن درب، در جای خود فرو می روند تا چهره ای یکدست تر در هنگام پارک این خودرو از آن شاهد باشیم.

امکانات داخلی خودرو هم به راحتی صندلی ها و دوخت آنها منحصر نمی شود. بلکه المان اصلی داخل این اتومبیل 2 صفحه نمایش فوق العاده تعبیه شده در داشبورد آن است.

مدل SE P360 این خودروی الکتریکی قادر است طی 5.7 ثانیه از سرعت صفر به سرعت 100 کیلومتر بر ساعت برسد و سرعتی نهایتا برابر 226 کیلومتر بر ساعت را به رانندگان ارائه خواهد کرد.

اما نسخه داینامیک SE P400 رنجرور اسپورت 2023، کمی عملکرد بهتری دارد و می توانید از صفر تا صد را طی 5.4 ثانیه طی کرده و نهایتا به سرعت 242 کیلومتر بر ساعت برسد.

با ما این کلیپ 12 دقیقه ای از بررسی خودروی Range Rover اسپورت 2023 را تماشا کنید. ویدیویی که نزدیک به 10 دقیقه از آن فقط صرف معرفی امکانات و ویژگی های طراحی این خودرو می شود!

نظرات

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

رای شما با موفقیت ثبت شد.

ثبت رای شما با پیغام خطا همراه بود.