اتومبیل فورد فوکوس 2022 اتومبیل

معرفی رسمی اتومبیل فورد فوکوس 2022، یک اتومبیل بسیار زیبا و قدرتمند

شرکت فورد قصد دارد تا اتومبیل جدید را به نام Ford Focus روانه بازار جهانی کند که بسیار قدرتمند و منحصر به فرد می باشد. این اتومبیل یک اتومبیل بسیار عالی و برقی می باشد که قرار است در سال جاری به تولید انبوه برسد و در بازار جهانی اتومبیل به فروش گذاشته شود. همراه ما باشید تا با بخشی از خصوصیات معرکه این اتومبیل بیشتر آشنا شویم.

فوکوس جدید فناوری نسل بعدی SYNC 4 فورد را به تعداد بیشتری از مشتریان نسبت به گذشته معرفی می کند و امکان ناوبری متصل به ابر و کنترل صوتی متصل به زبان طبیعی را فراهم می کند.

SYNC 4 توسط یک صفحه نمایش مرکزی 13.2 اینچی چشم انداز کاملاً جدید و بزرگ در بخش 2 با رابط بصری طراحی شده برای پیمایش در طیف گسترده ای از ویژگی های رانندگی و راحتی پشتیبانی می شود.

این اتومبیل دارای یک گیربکس اتوماتیک با پیشرانه های هیبردیدی ملایم 48 ولتی بسیار قدرتمند می باشد.

فوکوس ST جدید مجهز به یک موتور 2.3 لیتری اکوبوست بنزینی است که 280 اسب بخار قدرت و 420 نیوتن متر گشتاور را ارائه می کند که توسط توربوشارژر دوقلو با فناوری ضد تأخیر پشتیبانی می شود.

این اتومبیل منحصر به فرد دارای خصوصیات بسیار زیادی می باشد و این خصوصیات در تریلر قرار دادشده می باشد. در آخر پیشنهاد می کنم به کمک تریلر قرار داده شده شاهد تمامی گفته های بنده باشید و لذت ببرید. امیدوارم این مطلب برای شما افراد بسیار مفید و کاربردی بوده باشد و نظر شما را نسبت به خود جلب کرده باشد.

... توضیحات کامل