بررسی کراس اور مزدا سی ایکس 60 پس از رونمایی رسمی

اکنون که از خودروی مزدا CX60 به طور رسمی رونمایی شده است، می توان با اطمینان در مورد مشخصات و ویژگی آن صحبت کرد. در گذشته البته مطالب در مورد سی ایکس 60 در نتران قرار داده بودیم اما این اولین بررسی پس از رونمایی رسمی این اتومبیل است.

با برچسب قیمتی در حدود 60 هزار تا 86 هزار دلاری، قیمت سی ایکس 60 را می توان تقریبا بالا توصیف کرد. این رنج قیمت برای سه مدل Evolve، جی تی و Azami می باشد که توسط کمپانی مزدا برای خودروی سی ایکس 60 ارائه شده است.

البته سه نوع موتور متفاوت نیز برای خریداران این اتومبیل در نظر گرفته شده است. موتور بنزینی 3.3 لیتری، دیزل 3.3 لیتری و 2.5 پلاگین هایبرید انواع موتور ارائه شده برای این سه مدل سی ایکس 60 توسط کمپانی مزدا هستند. یعنی برای هرکدام از این مدل ها خریدار می تواند یکی از این سه موتور را انتخاب کند که قیمت این خودرو را متغیر خواهد کرد.

کمپانی مزدا اعتقاد دارد که محبوب ترین این موتورها، نوع 3.3 لیتر بنزینی خواهد بود که حجم فروش 45 درصدی برای آن در نظر گرفته شده است.

خودروی سی ایکس 60 مزدا از نظر سایز بزرگتر از سی ایکس 5 و کوچک تر از سی ایکس 8 خواهد بود. این یعنی با اینحالی که مشابه سی ایکس 5 فقط پنج صندلی ارائه می کند، اما از این مدل مزدا جادار تر است. اما به سی ایکس 8 نمی رسد که قادر است 7 سرنشین را در خود جای دهد.

از نظر طراحی داخلی مانند همیشه کمپانی مزدا عالی عمل کرده است. کیفیت دوخت صندلی های این اتومبیل فوق العاده است. همچنین طراحی دنده و دکمه های داخلی اتومبیل بسیار خاص بوده و در حد رقابت با ماشین های آلمانی در نظر گرفته می شود.

نظرات

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

رای شما با موفقیت ثبت شد.

ثبت رای شما با پیغام خطا همراه بود.