شاسی بلند مزدا: سی ایکس هشت 2022

بررسی شاسی بلند جدید مزدا: سی ایکس هشت 2022

مزدا سی ایکس 8 یک خودروی SUV با توانایی حمل هفت سرنشین است. نسبت قیمت به امکانات این ماشین شاسی بلند، علاقه مندان به این نوع خودرو را خوشحال خواهد کرد. با ما در نتران همراه باشید با بررسی این خودروی جدید کمپانی مزدا، یعنی CX8 مدل 2022.

در بررسی های انجام شده توسط خریدارانی که اکنون سی ایکس 8 مزدا را سوار می شوند، آنها معتقد هستند که این خودرو با این حالی که قادر است تعداد سر نشین زیادی را جا به جا کند، اما همچنان در تمامی صندلی ها، راحتی و رفاه مناسب سرنشینان را به آنها عرضه می کند. این یعنی هر فرد به اندازه کافی جا در اطراف بدن و جلوی پای خود در اختیار دارد.

با توجه به طراحی این خود، راندن با شاسی بلند CX8 بیشتر شبیه به ماشین هایی با شاسی معمولی است و راننده احساس نمی کند که حرکت خودروی حجیمی را مدیریت می کند. همچنین امکانات ویژه راننده مانند مانیتور بزرگ، نمایش مناسب سرعت و سیستم توقف این خودرو مدیریت یک سفر را برای او آسان می کند. البته گفته می شود سبک طراحی خودرو، کمی آن را برای سفر های آفرود نامناسب کرده است.

شاسی بلند سی ایکس 8 دارای مدل های مختلفی است که هر کدام قدرت و قیمت متفاوتی دارند. قابل ذکر است که شروع قیمت این خودرو از 48 هزار دلار است. در این مدل 228 اسب بخار قدرت موتور مشاهده می شود.

اتومبیل CX8 کمپانی مزدا، یک خودروی خانوادگی به نظر می رسد و این شرکت نیز تلاش بر آن دارد که در تبلیغات خود این موضوع را به نمایش بگذارد.

... توضیحات کامل