کارت گرافیک جدید انویدیا با کیفیت عالی، به زودی در بازار

تاریخ انتشار کارت گرافیک Nvidia GeForce GTX 1180 ممکن است لو رفته باشد.گیمرهای کامپیوتر، رمزنگاران کامپیوتری و سایر علاقه مندان به کارت های گرافیک (GPU) بیش از دو سال برای کارت گرافیکی بعدی این شرکت منتظر بوده اند، که با این شرایط پیشرفت امروزی بازار بسیار غیر معمول است.

کارت گرافیک انویدیا

حتی، مدیر عامل شرکت انویدیا، Jen-Hsun Huang، اخیرا به خبرنگاران گفت بود که سری بعدی کارت های گرافیکی هنوز آماده به بازار نیستند.
اما چند نکته و اتفاق جدید نشان می دهد که ممکن است سری GeForce GTX 11 را خیلی زودتر از این ها ببینیم.
احتمالا در پائیز و شاید هم در ماه آگوست.
بر اساس یک ویدئو از یوتیوب Brainbean، نشان می دهد که مدیر تولید محصولات Lenovo می خواهد برای سری جدید کامپیوتر ها و لپ تاپ گیمینگ خود که در پائیز عرضه می شوند، از گرافیک سری GeForce 11 استفاده کند.
همچنین یک گزارش دیگر از VideoCardz که ادعا می کند انویدیا دعوت نامه ای از خود برای مطبوعات فرستاده تا در یک کنفرانس به اسم Gamescom که در تاریخ 21 آگوست برگزار می شود و این شرکت از چندین محصول خود رونمایی می کند، شرکت کنند.
البته این کارت گرافیک ممکن است در محصول جدید Lenono مورد استفاده قرار گیرد. شاید هم نه! همه چیز به Nvidia بستگی دارد.
سایت HotHardware می گوید که اولین بار است که ما تایید کرده ایم که کارت گرافیک های بعدی Nvidia در واقع از سری 11 (و در نتیجه GTX 1180، GTX 1170 و غیره) می باشند، به جای سری های GeForce 20 و یا نمونه های دیگر.
ما مشتاق هستیم که ببینیم آیا مدیر عامل شرکت NVIDIA شخصا زمان دقیق راعلام می کنند یا خیر.

ویدیوها و مطالب مشابه