پیشنهادی: چگونه یک تفنگ کارتنی M4A1 را در خانه درست کنیم

برای تزیین خانه و دیوار های آن حتما نیازی به دیوارکوب ها یا قاب های خاص و گران قیمت نیست. شما با مقداری خلاقیت می توانید آویز های بسیار زیبایی درست کرده و از آنها برای تزیین و زیبایی خانه استفاده کنید. این ویدیو روش درست کردن یک آویز دکوری جالب را نشان می دهد که به سادگی می توانید در خانه درست کنید. پس اگر شما هم تزیین خانه با استفاده از چیزهایی که خودتان درست می کنید را ترجیح می دهید، پیشنهاد می کنم این ویدیو را تماشا کنید.

3.6666666666667 از 5
از 3 رای
(رای دهید)

ساختن این آویز جذاب بسیار آسان است و فقط با مقداری کاغذ رنگی درست می شود. برای شروع یک تکه کاغذ رنگی به ابعاد ۳۰×۹ سانتی متری را برش داده و آن را کم کم از دو طرف عرض به صورت یکی در میان مانند ویدیو تا بزنید.

انتهای آن و کمی بالاتر را با منگنه محکم کنید. حدود یک سانت از یک طرف سر آن را مورب برش دهید، سپس آن را از دو طرف باز کرده و به انتهای خودش وصل کنید. ۸ کاغذ رنگی را به همین شکل درست کنید.

یک کاغذ رنگی به ابعاد کاغذ A4 را برداشته و از آن یک مربع برش دهید. مربع را نیز به دو مثلث تبدیل کنید.

حالا هر مثلث را از قاعده به روش قبل تا بزنید. کاغذ تا خورده را از وسط و از طرف بلند تر تا زده و دو طرف آن را به هم بچسبانید. ۴ تکه کاغذ را نیز به این شکل درست کنید.

سه تکه کاغذ ۳۰×۹ سانتی متری را به روش قبل تا بزنید و یک سر هر کدام را مورب برش دهید. سپس آنها را کنار هم بچسبانید. ابتدا و انتهای آنها را نیز به هم وصل کنید.

برای درست کردن گل ها، سه دایره برش داده و هر کدام را سه بار از وسط تا بزنید. روی هر کدام با مداد گلبرگ کشیده و برش دهید. انتهای آنها را نیز کمی با قیچی بچینید.

حالا یک قسمت از دایره اول که در اثر تا ایجاد شده را برش دهید. از دایره دوم دو قسمت و از دایره سوم سه قسمت جدا کنید.

سر گلبرگ های هر تکه را با مداد کمی حلال کرده و سپس دو طرف هر تکه را مانند قیف به هم بچسبانید. یک دایره کوچک برش داده و زیر بزرگ ترین تکه گل بچسبانید. هر تکه را نیز از بزرگ به کوچک درون یکدیگر قرار دهید.

۸ تکه کاغذ مستطیل شکل را از یک گوشه به صورت مورب به سمت بالا لوله کنید. چهار لوله کاغذی را با مقداری فاصله به صورت افقی و چهارتای دیگر را روی آنها به صورت افقی قرار دهید. می توانید این لوله های کاغذی را رنگ کنید.

حالا کاغذ های برگ شکل را روی چهار ضلع و کاغذ های گرد کوچک تر را دو تا دو تا روی گوشه ها بچسبانید. کاغذ گرد بزرگ تر را وسط کار و گل را نیز وسط آن قرار دهید.

در آخر می توانید یک تکه نخ پشت یکی از گوشه ها بچسبانید تا کار آویز شما تمام شود. امیدوارم از این آموزش جذاب لذت برده باشید.

رای شما به "ساخت آویز دکوری زیبا برای دیوار خانه" چیست؟

رای شما با موفقیت ثبت شد.

ثبت رای شما با پیغام خطا همراه بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

مطالب پیشنهادی آموزش
مطالب پیشنهادی بررسی
مطالب پیشنهادی تصاویر
مطالب پیشنهادی تکنولوژی
مطالب پیشنهادی علمی
مطالب پیشنهادی ماشین
مطالب پیشنهادی ویدئو
برخی از محصولات تکنولوژی
دسته بندی
بستن