دسته بندی
بستن

بازی 2K21 Baller  یک بازی بسیار عالی و سرگرم کننده می باشد که می تواند شما افراد را ساعت های متوالی سرگرم هیجان و جذابیت خود کند. این بازی جالب در ژنر ورزشی و رقابتی به وقوع می پیوندد . همراه ما باشید با برسی بیشتر این بازی جالب و سرگرم کننده و شناخت بیشتر از داستان آن.

5 از 5
از 1 رای
(رای دهید)

داستان بازی از جایی شروع می شود که شما یک ورزشکار هستید که در این ورزش بسیار ماهر می باشد و شما افراد باید تمامی تلاش خود را بکنید تا در این بازی و تمامی رقابت ها رقیبان خود را شکست دهید و پیروز این بازی جالب شوید.

شما افراد می توانید کاراکتر خود را شخصی سازی کنید و برای او مثال لباس مورد نظر استفاده کنید و یا مثال می توانید برای کارکتر خود عینک استفاده کنید و ۱۰۰ های کار بسیار زیبا که از این طریق می توانید آن را شخصی سازی کنید.

سازنده بازی تمامی تلاش خود را کرده است تا یک بازی عالی و سرگرم کننده برای افراد گیمر بسازد.

گرافیک بازی در جایگاه بسیار بالایی قرار دارد و سازنده برای این بازی از موتور گرافیکی استفاده کرده است که با تمامی مشخصه های بازی همخوانی دارد.

جلوه های بصری و نورپردازی بازی عالی است و به محیط بازی جذابیت و دنیایی واقعی گرایانه تر  تقدیم کرده است. موسیقی و صداگذاری بازی در جایگاه بسیار بالایی قرار دارد و سازنده بازی از بهترین موسیقی برای این بازی جالیب استفاده نموده است.

با تمامی این گفته ها اگر علاقه مند به بازی های رقابتی و ورزشی هستید، دوست دارید ساعت های فراوان سرگرم باشید و یک بازی عالی انجام دهید که سرشار از هیجان می باشد، پیشنهاد می کنم این بازی را حتما برای کنسول مورد نظر خود خریداری کنید و نصب نمایید.

می توانید تریلر رونمایی از این بازی جالب و سرگرم کننده تماشا کنید و لذت ببرید.امیدوارم این مطلب برای شما افراد بسیار مفید و کاربردی بوده باشد و نظر شما را نسبت به خود جلب کرده باشد.

رای شما به "معرفی رسمی بازی ۲K21 Baller برای کنسول های ایکس باکس و پلی استیشن" چیست؟

رای شما با موفقیت ثبت شد.

ثبت رای شما با پیغام خطا همراه بود.

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

معرفی رسمی نسخه ۲۰۲۲ بازی NHL برای کنسول های ایکس باکس و پلی استیشن
معرفی رسمی نسخه ۲۰۲۲ بازی NHL برای کنسول های ایکس باکس و پلی استیشن
4،037 بیننده
معرفی رسمی بازی The Gunk برای کنسول های ایکس باکس و پلی استیشن
معرفی رسمی بازی The Gunk برای کنسول های ایکس باکس و پلی استیشن
4،242 بیننده
معرفی رسمی بازی Assetto Corsa Competizione برای کنسول های ایکس باکس و پلی استیشن
معرفی رسمی بازی Assetto Corsa Competizione برای کنسول های ایکس باکس و پلی استیشن
3،466 بیننده