بازی جالب و محبوب Minecraft را در مرورگر خود بازی کنید!

شما می توانید بازی اصلی "Minecraft" را در مرورگر خود بازی کنید، آن هم به صورت رایگان. Minecraft دهمین سالگرد تولد خود را با یک نسخه از بازی کلاسیک و به راحتی قابل پخش خود در وب جشن می گیرد. بازی Minecraft یک بازی جالب و خاص است که اخیرا به خاطر سبک جالب خود نظر بسیاری از گیمرها را به سمت خود جلب کرده است.

بازی محبوب Minecraft مرورگر بازی

Minecraft دهمین سالگرد تولد خود را با ایجاد یک نسخه کلاسیک که به راحتی در مرورگرهای وب نیز قابل پخش است، جشن می گیرد.

شما لازم نیست که تا یک فایل را دانلود کنید تا بتوانید آن را بازی کنید و حتی مجبور نیستید یک دلار هم برای دسترسی به این بازی جالب پرداخت کنید.

یک بازی ویدیویی Sandbox است که توسط Markus Persson توسعه دهنده بازی سوئدی تولید شده و توسط Mojang در سال 2011 در بازار منتشر شده است.

همانطور که ممکن است شنیده باشید، این بازی به بازیکنان این امکان را می دهد تا با انواع مختلف بلوک های مخصوص بازی (شبیه به بلوک های خانه سازی) در یک دنیای تولید شده به صورت 3D شروع بهه طراحی و ساخت و ساز کنند که نیاز به خلاقیت از جانب بازیکنان دارد.

از آنجا که نسخه کلاسیک، جزوء مرحله دوم در چرخه 10 ساله توسعه بازی بوده، ویژگی های آن بسیار محدود است.

شما فقط 32 بلوک برای کار با آن ها در اختیار دارید، اکثر آنها یک رنگ هستند و این تنها در حالت خلاقانه یا creative mode در دسترس است.

اما چه کسی نیاز به زامبی ها، اسکلت ها و دیگر چیزها در نسخه های جدید تر دارد، در حالی که می تواند اشکالات و طرح های نسخه ده ساله خود را به خوبی به نمایش بکشد؟

یکی دیگر از ناکامی ها، همانطور که GamesRadar نیز به آن اشاره کرده است، این می باشد که به نظر نمی رسد که شما بتوانید هر چیزی که ساخته اید را ذخیره کنید.

با این حال هنوز می توانید یک بازی سرگرم کننده برای گذراندن تعطیلات آخر هفته خود داشته باشید اگر بخواهید با اشکال دلخواه و مد نظر در ذهن خود مشغول شوید و حتی اگر بخواهید با دوستان خود وقت بگذارنید.

اگر میخواهید قدرت خود را به عنوان یک میزبان به چالش بکشید تا بتوانید جالبترین و پرطرفدارترین دنیا و جهان Minecraft را برای خود خلق کنید، شما قادر خواهید بود از 9 نفر از دوستان خود برای کمک دعوت کنید.

شما می توانید در سایته مربوطه و بعد از قسمت نسخه های گذشته نسخه Minecraft Classic را پیدا کنید و بر روی گزینه Launch Minecraft Classic کلیک کنید تا وارد دنیای بازی Minecraft شوید و لذت ببرید.

برای مطالعه بیشتر ببینید که EA می خواهد بازی نبرد رویال Apex Legends را به دستگاه های موبایل بیاورد! و یا ویندوز 10 جدید همراه با ویژگی های جدید مخصوص بازی، پخش آهنگ و سفارشی سازی تم.

ویدیوها و مطالب مشابه