EA می خواهد بازی نبرد رویال Apex Legends را به دستگاه های موبایل بیاورد!

بازی جذاب و آنلاین Apex Legends به دستگاه های تلفن همراه می آید. کمپانی بزرگ بازی سازی EA ممکن است به این نیاز داشته باشد تا بتواند با بازی هایی همچون "Fortnite یا Pubg" که در سبک نبرد های رویال به صورت آنلاین در دسترس هستند، به رقابت بپردازد.

EA بازی مقایسه رویال Apex Legends دستگاه موبایل

شاید برای برخی از افراد، از جمله خود من، سوال باشد که کمپانی های بزرگ Respawn و EA در ادامه حرکت برای زنده نگه داشتن بازی جالب و منحصر به فرد Apex Legends چگونه عمل خواهند کرد؟

و ظاهرا آن ها حماسه ای تازه را خلق خواهند کرد، چرا که این بازی را به گوشی ها و تبلت های همراه می آورند.

همانطور که شاید برخی از شما بدانید، بازی Apex Legends یک بازی تفنگی در سبک نبرد رویال است که توسط شرکت بازی سازی Respawn Entertainment توسعه یافته است و توسط Electronic Arts منتشر شده است.

این بازی جالب برای ویندوز مایکروسافت، پلی استیشن 4 و ایکس باکس وان در تاریخ 4 فوریه 2019 منتشر شده است و بدون هیچ گونه اعلام قبلی یا بازاریابی اکنون در دسترس است.

کمپانی EA به عنوان بخشی از یک گفت و گو در مورد آخرین روش ها درآمد زایی در سه ماهه سال جدید، اعلام کرد که نسخه های Titanfall نبرد Royale را برای دستگاه های تلفن همراه منتشر خواهد کرد.

در مورد سیستم عامل ها و تاریخ انتشار جزئیاتی وجود ندارد، اما می توان گفت که برای هر دوسیستم عامل اندروید و iOS عرضه خواهد شد.

این بازی همچنین به کشور چین نیز می آید، که یکی دیگر از استراتژی های حماسی این شرکت ها است.

در کل شرکت EA ممکن است به گسترش بیشتری نیاز داشته باشد.

این شرکت نشان داد که سود سالانه آن قبل از شروع سال به شدت در سه ماهه اول سال 2019 کاهش یافته است، در حالی که اولین نسخه Apex اکنون در دسترس است.

این کاملا تعجب آور نیست.

در حالی که دیگر بازی بزرگ EA فصل (Anthem) نیز در اوایل سال فروش خوبی داشته است، این بازی توانسته است واقعا انتظارات شرکت را بر آورده کند.

ممکن است بازی Apex برخی از خرابی های مالی را ایجاد کند، اما این تا زمانی است که حداقل تا زمانی که بازی های بزرگ دیگری وارد عرصه نشوند.

برای مطالعه بیشتر ببینید که مجموعه بازی های محبوب Halo ایکس باکس، به کامپیوتر می آیند، یا اعلام لیست بهترین بازی های سال ۲۰۱۸ و بازی PUBG در رتبه اول و یا بهترین و جدیدترین بازی ها برای تلفن همراه هوشمند شما در سال ۲۰۱۹.

ویدیوها و مطالب مشابه