نسخه رایگان بازی پابجی

آزمایش نسخه رایگان بازی پابجی برای سیستم عامل های گوناگون

بازی محبوب و پر طفدار PUBG برای رقابت بهتر با بازی Fortnite شروع به آزمایش نسخه رایگان در پلتفرم های مختلف می کند. این آزمایش در حال حاضر به کشور تایلند محدود شده است و سیستم های با مشخصات پائین تر نیز می توانند از این بازی پرطفدار به صورت رایگان بهره ببرند، در صورت موفق بودن تست، این بازی به صورت رایگان در سراسر دنیا در دسترس خواهد بود.

بازی Battlegrounds PlayerUnknown یا همان PUBG نسخه جدید بازی رایگان خود به نام PUBG Lite را در کشور تایلند راه اندازی کرده است که گفته می شود با ارائه این بازی تیراندازی و تفنگی که به سبک battle royale می باشد، می تواند بسیاری از سیستم ها با سخت افزار های پائین تر را نیز برای یک تجربه کامل بازی PUBG پشتیبانی کند.

بازی PUBG که اخیرا بسیار معروف شده است و تعداد دانلود های آن به تعداد 100 میلیون نفر در دنیا رسیده است برای استفاده در پلتفرم های اندروید و IOS و برای همه تلفن های همراه به صورت رایگان در دسترس است، اما برای بازی کردن بر روی کامپیوتر و یا دیگر کنسول های بازی مانند پلی استیشن و ایکس باکس به صورت لایسنس دار می باشد و باید کد یا همان رمز لایسنس آن را خریداری کنید.

ولی اکنون خبر های حاکی از این است که این بازی با یک نسخه به نام پابچی لایت یک تجربه رایگان بازی PUBG را برای کاربران ویندوز و کنسول های بازی دیگر به ارمغان می آورد.

بازی PUBG که یک بازی تفنگی به سبک battle royale است شما را به عنوان یک سوم شخص در یک میدان نبرد همراه با 100 نفر دیگر قرار می دهد که تنها یک بازمانده دارد و در یک نبرد هیجانی تنها در نهایت شما یا گروه شما می تواند آخرین بازمانده باشد. بازی Fortnite نیز اخیرا همین سبک را در پیش گرفته است و هردو اخیرا به دلیل سبک جالب خود به بازی های محبوبی تبدیل شده اند.

شما در زیر می توانید ویدئویی از تریلر بازی PUBG با آهنگ مخصوص این بازی را مشاهده کنید:نمونه بازب پابجی لایت یک شانس بسیار خوب و عالی برای بازی پابجی است تا بتواند بسیار بهتر با رقیب هایی همچون بازی بسیار پرطرفدار فورتنایت رقابت کند.

بازی Fortnite که اخیرا نیز معرفی شده است، حتی در صورتی که بسیاری از پلتفرم های اندورید را پشتیبانی نمی کند، با این حال بسیار محبوب و همه گیر شده است و این در صورتی است که این بازی به صورت رایگان برای پلتفرم های مختلف مانند موبایل های IOS و برخی از موبایل های اندروید، کامپیوتر، ایکس بکس و پلی استیشن در دسترس است.

در زیر می توانید ویدئویی از تریلر رونمائی بازی Fortnite Battle Royale برای موبایل را ببینید:حتی به رغم ورود به سبک بازی های battle royale بعد از نمونه پیشگام بازی PUBG، بازی فورتنایت به این دلیل که یک فرهنگ عام و همه گیر را شامل می شود و مانع از ورود هیچ فردی به بازی نمی شود، این واقعیت با آن همراه است که این بازی را می توان اساسا در هر دستگاه پخش و اجرا کرد.

اما PUBG Lite یک بازی کاملا مستقل از خود بازی هزینه دار PUBG می باشد.

این شرکت می گوید که یک تیم اختصاصی برای این نسخه رایگان وجود دارد که بر روی محتوای منحصر به فرد این بازی، از جمله نقشه ها و ویژگی های دیگر که در نهایت بازی را همانند نسخه اصلی می سازند، کار خواهند کرد.

شما در زیر می توانید حداقل سیستم و مشخصات توصیه شده برای بازی PUBG Lite را مشاهده کنید:

در حال حاضر، نسخه بتا بازی PUBG Lite تنها از نقشه Eran که نقشه اصلی بازی PUBG است، همراه با گزینه های Solo / Duo / Squade بهره می برد.

اکنون نسخه بتا تنها در تایلند در دسترس است، که این شرکت از آن به عنوان یک مورد آزمایشی برای تصمیم گیری در مورد گسترش PUBG Lite به مناطق بیشتری در آینده استفاده خواهد کرد.

در زیر فیلمی از معرفی سبک بازی PUBG را ببینید:در حالی که گزارش شده است که بازی PUBG در سال گذشته، یک بازی برتر "Premium" بوده است که بنا بر گزارش های SuperData به مبلغی بالغ بر 1،035 میلیارد دلار دست یافته است، این حقیقت که کاربران باید برای ورود به این بازی هزینه پرداخت کنند، در مقابل بازی Fortnite که برای هر کسی به صورت رایگان قابل اجرا است، تا حدودی این بازی را با مشکل روبرو کرده است.

برای سازنده PUBG این ممکن است بسیار دردسر ساز باشد، زیرا که Fortnite ارزش بیشتری را که معادل مبلغ 2.4 میلیارد دلار است برای سهام سال گذشته، تخمین زده، که می توان گفت دوبرابر مبلغ به دست آمده از بازی PUBG است.

با این حال سازنده بازی PUBG در تلاش است تا با ارائه نسخه رایگان بتواند کاربران خود را بسیار افزایش دهد و در نهایت ارزش سهام این بازی خود را بالا ببرد.

برای مطالعه بیشتر ببینید که بازی Fortnite در ایکس باکس، همراه با پشتیبانی از صفحه کلید و ماوس و یا پروژه xCloud مایکروسافت بازی های ایکس باکس را در تلفن همراه و تبلت پشتیبانی می کند.

2.9 هزار بازدید 5 سال پیش بازی تکنولوژی ویدئو ویدئو های بازی
... توضیحات کامل