از بی خوابی رنج می برید؟ مربی های خواب Reverie به دنبال راه حل شما هستند

زندگی بهتر با خواب بهتر آغاز می شود. این موضوع رو هیچ شرکتی بهتر از Reverie درک نکرده است. شرکتی که به تکنولوژی های روز به دنبال مدرن کردن روش های قدیمی خوابیدن است.

4 از 5
از 2 رای
(رای دهید)
از بی خوابی رنج می برید؟ مربی های خواب Reverie به دنبال راه حل شما هستند

شرکت Reverie مدت هاست تختخواب های با جاذبه صفر می سازد، تکنولوژی که از ناسا به این صنعت وارد شده است. تخت خواب های این شرکت قابلیت های جالب حالت ماساژ و تشک های خنک شونده هم دارند.

آخرین سرویس این شرکت بسیار جالب تر است. سرویسی که به آن مربی خواب Reverie می گویند و سازنده ها در مورد آن می گویند: “پلتفرم خواب شخصی”.

برای استفاده از این سرویس ابتدا کاربر باید یک بار تست خواب را که به صورت سوالات پشت سر هم هست را انجام دهد. با انجام تست و اطلاعاتی که از تخت خواب شما دریافت می کند، مربی شخصی خواب کاربر شرکت Reverie می تواند مشکلات خواب شما را پیدا کند و کیفیت خواب شما را به صورت آماری به شما ارائه دهد.

آمار ارائه شده توسط این مربی ها به صورت ایمیل به کاربر اطلاع داده می شود. این آمار به همراه نکاتی در مورد خواب کاربر و روش های بهتر کردن خواب، در ایمیل قابل مشاهده خواهد بود.

Martin Rawls-Meehan مدیر عامل شرکت Reverie می گوید: “بسیاری از افراد آنقدر که باید، نمی خوابند. در همین هنگام تحقیقات بسیاری در مورد روش های خواب انجام شده است که در همه آن ها به اهمیت خواب در سلامت اشاره شده است. علم نشان داده است که خواب بهتر، به سلامت بیشتر منجر خواهد شد. با سرویس مربی خواب Reverie ما قصد داریم تمرین خوب خوابیدن و عادات خوب هنگام خواب را به همه مردم ارائه دهیم.”

رای شما به "از بی خوابی رنج می برید؟ مربی های خواب Reverie به دنبال راه حل شما هستند" چیست؟

رای شما با موفقیت ثبت شد.

ثبت رای شما با پیغام خطا همراه بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

مطالب پیشنهادی آموزش
مطالب پیشنهادی بررسی
مطالب پیشنهادی تصاویر
مطالب پیشنهادی تکنولوژی
مطالب پیشنهادی علمی
مطالب پیشنهادی ماشین
مطالب پیشنهادی ویدئو
برخی از محصولات تکنولوژی
دسته بندی
بستن