بررسی اتومبیل الکتریکی فوق لاکچری رولز رویس اسپکتر 2023

اتومبیل الکتریکی رولز رویس اسپکتر، اولین ماشین الکتریکی این کمپانی است که قیمتی برابر 400 هزار دلار دارد. این یعنی خرید یک رولز رویس اسپکتر برای اکثر ما یک رویا خواهد ماند، اما دیدن قابلیت های این اتومبیل همچنان روحی تازه به زندگی هر انسانی می بخشد! طراحی ویژه رولزرویس اسپکتر این ماشین را به ایروداینامیک ترین اتومبیل تاریخ بدل کرده است. هنگامی که لوگوی انسان بالدار رولز رویس را بر روی این اتومبیل می بینید واقعا پی می برید که انسان با این اتومبیل به نوعی بر ابر آرزوهای خود قدم می گذارد.

چراغ جلوی اسپکتر در دید اول تیره به نظر می رسند، این به خاطر نوع چراغ های تعبیه شده در جلو این اتومبیل است. این چراغ ها توسط 22 ال ای دی تعبیه شده روشن می شوند. چراغ های پشت اتومبیل نیز طراحی ویژه ای دارند که چشم ها را به خود خیره می کنند.

رولز رویس برای چرخ های اتومبیل اسپکتر، رینگ های 58 سانتی قرار داده است. این اولین اتومبیل کوپه دو درب تاریخ است که رینگ هایی با این سایز دارد.

اما داخل این اتومبیل ویژه تر از بیرون آن است. جایی که قابلیت های بی شمار مخصوص راحتی سرنشینان در آن تعبیه شده. در بدنه این اتومبیل، 4700 ستاره شبیه سازی شده قرار داده شده است و به این طراحی “آسمان شب” گفته می شود.

کمپانی رولز رویس می گوید که طراحان این شرکت برای طراحی این خودرو، از طرح های کانسپت قایق های مدرن ایده گرفته اند.

بسیاری افراد ساخت خودرو الکتریکی توسط کمپانی رولز رویس را تعبیر یک پیشگویی 120 ساله از “Hon”، یکی از بنیانگذاران رولز رویس می دانند. او پیشبینی کرده بود که “زمانی که ایستگاه های شارژ باطری همه جا ایجاد شده باشند، ماشین های الکتریکی بسیار کارامد خواهند بود.” او همچنین گفته بود که: “اتومبیل برقی کاملا بی صدا و بدون آلودگی خواهد بود”. اگر به این فکر کنید که این گفته ها در سال 1900 از طرف “هان” زده شده است، متوجه می شوید این شخص چقدر آینده نگر و ایده پرداز خوبی بوده است.

اکنون ماشین رولز رویس الکتریکی را می توان پاک ترین و بی صدا ترین اتومبیل جهان دانست. همان چیزی که 120 سال پیش بنیانگذار رولز رویس آرزویش را داشت.

با ما در نتران، کلیپ بررسی ماشین Spectre رولز رویس را تماشا کنید تا با جزئیات این اتومبیل به طور کامل آشنا شوید.

نظرات

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

رای شما با موفقیت ثبت شد.

ثبت رای شما با پیغام خطا همراه بود.