گوشی جدید سامسونگ بدون شکاف و برآمدگی، یک صفحه نمایش کامل

شرکت سامسونگ حق ثبت اختراع تلفن Galaxy را بدون کوچکترین برآمدگی بر روی تصویر و بدون شکاف بلندگو بر روی صفحه، برای ارائه این مدل گوشی ها در آینده در اختیار گرفته است.

گوشی سامسونگ شکاف برآمدگی صفحه نمایش

سامسونگ با یک طرح مفهومی تلفن جدید خود را طراحی کرده است به گونه ای که هیچ برآمدگی در اطراف صفحه نمایش تلفن وجود ندارد و همچنین هیچ گونه فرو رفتگی و شکافی نیز در جلو صفحه نمایش دیده نمی شود.

می خواهید گوشی بعدی شما یک صفحه غول پیکر داشته باشد؟ در صورتی که سامسونگ راه خود را ادامه دهد، همینگونه خواهد بود.

آخرین طرح مفهومی که سامسونگ از آن رونمایی خواهد کرد، نشان می دهد که این شرکت در حال کار بر روی یک گوشی بدون پورت هدفون جک، بدون دکمه و بدون شکاف و جای بلندگو است که باعث می شود تا صفحه نمایش همیشه کامل و تمام باشد.

طرح مفهومی سامسونگ S10

این شرکت، حق ثبت اختراع خود را همراه با حق ثبت اختراع ایالات متحده دریافت کرد و دفتر تجاری آن ها در این هفته طراحی مفهومی گوشی جدیدGalaxy  را نشان داد که هیچ دکمه برآمده و یا شکافی در جلو گوشی نیست.

این ایده اولین بار توسط سایت موبایل هلندی MobielKopen برداشت شده بود، این حق اختراع یادآور طراحی قبلی سامسونگ نیز است، نشان دادن صفحه ای کامل که دنباله ی لبه های آن منحنی است، همانند طراحی Note 8 که این لبه ی براق را در دو طرف گوشی ایجاد می کند. Note 9 نیز از این قابلیت بهره مند است.

اما با گوشی Note 9 که انتظار می رود در ماه اوت ارائه شود، ممکن است کاملا چشم انداز آینده خود از سال قبل را دریافت نکنیم.

اما اگر از حق ثبت اختراع هر گونه نشانه ای باشد، سامسونگ سخت افزارهای فیزیکی خود را با ویژگی های پنهانی و اتصالات بی سیم تعبیه می کند.

در این طراحی خاص، مطمئن شوید که طرفداران Note در جلو بحث قرار دارند. (به ویژه کسانی که نا امید شده اند که سنسور اثر انگشت بر روی صفحه نمایش در Note 8  به خوبی کار نمی کند)

در سری جدید گوشی های سامسونگ همچنین هیچ حسگر اثر انگشت واضحی در پشت گوشی وجود ندارد.

فقط یک سنسور خیلی پیشرفته در جلو صفحه نمایش برای اسکنر انگشت قرار داده شده است. که با حساسیت بالا مطمئنن جوابگوی نیازهای شما می باشد.

همینطور یک خبر بد برای دوستداران هدفون سیمی نیز وجود دارد.

این طرح ها همچنین نشانه ای از پورت اتصال جک هدفون در پایین خود ندارند.

سری جدید گوشی های سامسونگ با طراحی خاص به صورت تمام صفحه و حتی یک انحنای بیشتر در دو طرف گوشی عرضه می شوند که همچنین کوچکترین شکاف بلندگو و یا دکمه ای نیز بر روی صفحه نمایش دیده نمی شود.

می توانید جعبه گشایی و بررسی گوشی جدید گلکسی S10 پلاس سامسونگ را مشاهده کنید.

ویدیوها و مطالب مشابه