رویداد معرفی محصول جدید سامسونگ و معرفی گلکسی نوت 10 در ماه آینده

کمپانی سامسونگ تایید کرده است که رویداد Unpacked یا معرفی محصول بعدی خود را در تاریخ 7 آگوست (16 مرداد) در نیویورک برگزار خواهد کرد. گفته می شود که سامسونگ احتمالا موبایل جدید Note 10 خود را در طی رویداد Unpacked خود در 7 آگوست در نیویورک راه اندازی و معرفی خواهد کرد. سری موبایل های نوت سامسونگ جزوء قوی ترین و شیک ترین موبایل های جان هستند که به دلیل اندازه بزرگشان به نام فبلت نیز شناخته می شوند.

رویداد محصول سامسونگ گلکسی نوت 10 ماه آینده

زمان برگزاری این رویداد به صورت رسمی مشخص شده است، در حالی که شرکت سامسونگ در روز دوشنبه اعلام کرد که راه اندازی محصول بعدی بزرگ خود را در تاریخ 7 آگوست یا 16 مرداد در نیویورک برگزار خواهد کرد، که از ماه گذشته برنامه های راه اندازی آن تایید شده است.

و گفته می شود که در این رویداد، سامسونگ احتمالا Galaxy Note 10 را نشان خواهد داد.

ET در مرکز بارکلیز در بروکلین آمریکا، محل برگزاری رویداد، دقیقا همان جایی است که غول تکنولوژی کره جنوبی سال گذشته موبایل قبلی نوت 9 را راه اندازی کرد.

همچنین دعوتنامه ای که به خبرنگاران ارسال شد، یک قلم سیاه را نشان می داد و چیزی که به نظر می رسد لنز دوربین بر روی پس زمینه سفید باشد.

Galaxy Note سامسونگ یکی از اولین اسمارتفون های بزرگ بود که دارای یک قلم است که S Pen نام دارد.

برخی از شایعه های اخیر در مورد نوت 10 وجود دارد که گفته می شود که S Pen می تواند دوربین خود را رد اختیار داشته باشد، در حالی که شایعه دیگری می گوید Note 10 می تواند دارای چهار دوربین عقب باشد.

همچنین گفته می شود که گلکسی نوت 10 حتی ممکن است دارای یک دوربین خودکار چرخشی برای جلو و عقب، مانند موبایل Galaxy A80 باشد.

شاید خط تولیدی سری موبایل های Note همانند سری گوشی های Galaxy S سامسونگ فروش نکند، اما این فبلت های بزرگ با یک صفحه نمایش عالی دارای مشتریان خاص خود هستند.

این سری فبلت ها همچنین مدت هاست که از فناوری فوق العاده و تکنولوژی های برتر سامسونگ برخوردار اند، حداقل تا زمان عرضه اولین موبایل خم شو Galaxy Fold.

نخستین نوت که در سال 2011 معرفی شد، روند فروش نمایشگرهای بزرگتر را در گوشیها به تصویر میکشید، روندی که در صنعت تلفنهای همراه تبدیل به یک بحث بسیار عادی و حتی مورد علاقه تبدیل شده است.

اندازه صفحه نمایش اولین نوت، 5.3 اینچ بود و در حال حاضر به نظر می رسد تقریبا کوچک باشد، آن هم در مقایسه با غول های امروز، مانند صفحه نمایش 6.4 اینچی گوشی گلکسی Note 9 و صفحه نمایش 6.5 اینچ iPhone XS Max است.

راه اندازی Note 10 چیزی است که مخصوص سامسونگ می باشد و برای رقابت با بازار گوشی های هوشمند کمتری مواجه است.

قیمت آخرین دستگاه ها در حال افزایش است، اما ویژگی ها به طور چشمگیری از نسل به نسل بعد تغییرات چندانی نمی کنند.

این بدان معنی است که ما گوشی هایمان را بیشتر از قبل نگهداری می کنیم.

امید است که با اتصالات 5G و طرح های جدید مانند تلفن های قابل انعطاف بتواند صنعت گوشی های هوشمند را احیا کرد.

پاسخ سامسونگ به ناراحتی ها در این زمینه تلفن های همراه، موبایل خم شو گلکسی فولد می باشد، تلفن همراهی که به یک تبلت بزرگتر تبدیل می شود.

دستگاه 1980 دلاری که نخستین گوشی هوشمند بزرگ برای ترکیب یک صفحه نمایش قابل انعطاف است، از زمان معرفی آن، عرضه نشده است.

سامسونگ در ابتدا برنامه راه اندازی تلفن را در تاریخ 26 آوریل (اردیبهشت) برنامه ریزی کرد، اما زمانی که صفحه نمایش برخی از تلفن های تست شده با شکست و مشکل مواجه شد، انتشار Fold به تاخیر افتاد.

برای مطالعه بیشتر ببینید که محصولات جدید سامسونگ، گلکسی S10 و گلکسی Fold، همه در اینجا هستند! یا هر چیزی که در مورد موبایل بزرگ و برتر بعدی سامسونگ می دانیم: گلکسی Note 10.


ویدیوها و مطالب مشابه