نحوه انجام تنظمات تلویزیون ال جی OLED فلکس برا گیمینگ

آیا میخواهید تلویزیون ال جی اولد فلکس خود را  برای گیمینگ به کامپیوتر متصل کنید؟ این راهنمای رسمی از کمپانی ال جی را تماشا کنید تا با نحوه انجام تنظیمات اولیه برای اتصال تلویزیون OLED Flex به کامپیوتر آشنا شوید. این تنظیمات در سه مرحله بسیار ساده انجام میشود که طی ۲ دقیقه شما آنها را یاد خواهید گرفت.

در مرحله اول شما باید تلویزیون خود را از طریق پورت HDMI به کامپیوتر متصل کنید این کار با استفاده از پورت های پشت تلویزیون انجام می شود.

در مرحله بعد شما باید تنظیمات تلویزیون را ست کنید. برای این کار دکمه Input را بر روی ریموت تلویزیون فشار دهید، سپس Home Dashboard آپشن را انتخاب کرده و با کلیک بر روی رو سه نقطه بالا دست راست صفحه، از منوی بازشونده گزینه Edit Inputs را انتخاب کنید.

پس از این کافیست تا اتصال HDMI مربوط به کامپیوتر خود را انتخاب کنید تا گزینه مد نظر به داشبورد تلویزیون شما افزوده شود.

برای فعال کردن حالت ویژه بازی نیز شما می توانید پس از فشردن دکمه تنظیمات بر روی ریموت، از منوی باز شده گزینه اول یعنی Picture Mode را بر روی حالت Game Optimizer قرار دهید تا تصاویر نمایش داده شده از تلویزیون شما برای بازی کردن بهینه سازی شوند.

همچنین گزینه دوم منو Sound Mode را هم می توانید بر روی حالت Game Optimizer گذاشته و از صدا بهینه شده برای گیمینگ تلویزیونتان در هنگام بازی لذت ببرید.

تنظیمات را نبندید! گزینه چهارم در منوی شما Game Optimizer نام دارد که با انتخاب آن می توانید گزینه های “VPR & G-Sync” و “AMD FreeSync Premium” را برای تجربه بهتر گیمینگ فعال کنید.

مرحله آخر مربوط به تنظیمات کامپیوتر شما می شود که در آن باید تنظیمات مانیتور دوم و کارت گرافیک خود را بررسی کنید.

همچنین توصیه می شود از کابل HDMI نسخه 2.1 استفاده کنید تا پهنای باند دیتا برای انتقال تصویر 4K کم نباشد.

نظرات

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

رای شما با موفقیت ثبت شد.

ثبت رای شما با پیغام خطا همراه بود.