تماس گروهی اسکایپ با کنفرانس 50 نفره ممکن و میسر می شود

اسکایپ تماس گروهی چند نفره خود را به 50 نفر محدود می کند. شما همچنین به طور پیش فرض برای تماس های گروهی هشدار دریافت می کنید و به جای اینکه اسکایپ شما مستقیما به شما هشدار دهد.

تماس گروهی اسکایپ با کنفرانس 50 نفره میسر

اسکایپ ظرفیت تماس های گروهی را تا 50 نفر افزایش داده است و یک ویژگی اطلاع رسانی را برای چنین تماس هایی نیز اضافه کرده است.

در ماه گذشته هر دو ویژگی امتحان شده اند و برای همه از امروز شروع می شوند و در دسترس قرار می گیرند.

حتی اگر چیزی ار ویپ ندانید و آموزش ویپ ندیده باشید، بدانید که این گزینه کنفرانس بزرگتر یک حرکت هوشمندانه از جانب شرکت مایکروسافت است. اگرچه تا حدودی اجتناب ناپذیر باشد، با توجه به این که برخی دیگر از سرویس های تماس ویدیویی می توانند گروه های تماس تصویری کوچکتری را تا 25 نفر و یا 32 نفر نسبت به اسکایپ، بدون زیر ساخت ویدیوکنفرانس اداره کنند.

برای مطالعه بیشتر: تماس ویدئویی 4 نفره در WhatsApp راحت و آسان تر می شود و یا تماس ویدئویی چند نفره به برنامه Duo گوگل می آید یا اپل با یک به روز رسانی، اشکالات برنامه فیس تایم خود را بر طرف می کند.

در ضمن، اعلان ها با زنگ زدن به عنوان پیش فرض برای تماس های گروهی تنظیم می شوند، بنابراین دعوت به پیوستن به آنها باید کمتر دردسر داشته باشد و بسیار راحت تر باشد.

شما هنوز هم می توانید با افراد گروه خود به طور جداگانه تماس برقرار کنید (تا زمانی که کمتر از 25 نفر به یک تماس دعوت شده اند)، اگر آنها را تحویل بگیرند و اطلاع رسانی به اندازه کافی برای به دست آوردن آنها برای پیوستن موجود نباشد.

ببینید که مایکروسافت نسخه 8٫0 برنامه جدید اسکایپ را عرضه کرد و یا
تماس تصویری Skype از طریق وبسایت نیز ممکن و میسر می شود.

ویدیوها و مطالب مشابه