کاردستی با کاموا گل کاموایی

ساخت کاردستی با کاموا، درست کردن گل کاموایی!

کاردستی کاموایی به شکل گل ساده اما جذاب است، ساختن کاردستی با کاموا را در این فیلم آموزش ببینید. اینکه شما بتوانید با مقداری کاغذ یا نخ یا هر وسیله ساده دیگر چیزهای جالب و زیبا خلق کنید نشانه خلاقیت زیاد شماست. شما می توانید به کمک خلاقیتتان وسایل تزئینی و هنری زیبایی بسازید.مثلا با مشاهده این ویدیو می توانید یک گل کاموایی درست کنید.

کافیست مقداری کاموا را دور دو دندانه وسط چنگال 20 بار بپیچید و سپس انتهای کاموا را با فاصله چیده و از یک سوزن عبور دهید.

کاموا را دو بار از یک طرف و از وسط قسمت های پیچیده شده عبور داده و بعد چنگال را بیرون بکشید و انتهای کاموا را بکشید تا حلقه های درست شده به هم نزدیک شوند.

حالا سر و ته کاموا را به هم گره زده و اضافی آن را بچینید. پنچ گلبرگ کاموایی به همین شکل درست کنید.

یک تکه کاموا را از نخ عبور داده و آن را از وسط یک گلبرگ رد کنید و بعد یک مهره را از کاموا عبور دهید همین کار را با بقیه گلبرگ ها و 4 مهره دیگر تکرار کرده و در آخر، سر و ته کاموا را به هم گره داده و محکم بکشید تا گلبرگ ها مانند گل کنار هم قرار گیرند.

گلبرگ ها را مرتب کرده و چند گره دیگر هم بزنید. اضافه های کاموا را بچینید و سپس به کمک سوزن و یک تکه کاموا دیگر یک مهره بزرگ تر را وسط گلبرگ ها قرار دهید.

این هم یک گل کاموایی زیبا که می توانید در تزئین لباس یا هر چیز دیگری از آن استفاده کنید.

... توضیحات کامل