بهترین بازی های رقابتی و چند نفره آنلاین در سال ۲۰۲۰

با ما همراه شوید تا به شما بهترین بازی های رایانه ای چند نفره برای بازی در کامپیوتر و رایانه های شخصی PC در سال 2020 را معرفی کنیم. این ها، بازی های رقابتی و بازی های برتر امروزی هستند که نظر کاربران زیادی را به سمت خود جلب کرده اند و همه آن ها برای بازی در کامپیوتر های شخصی در دسترس هستند، شما می توانید این بازی های چند نفره را با دوستان خود به صورت آنلاین و یا شبکه ای بازی کنید. اگر می خواهید 10 تا از معروف ترین و جالب ترین بازی های آنلاین چند نفره برای بازی با دوستان خود را بشناسید پس با نتران همراه شوید.

4 از 5
از 4 رای
(رای دهید)
بهترین بازی های رقابتی و چند نفره آنلاین در سال ۲۰۲۰

به انتخاب نتران از بهترین بازی های رایانه ای چند نفره در سال ۲۰۲۰ خوش آمدید.

می توان گفت که اگر بازی های ویدئویی با رقابت تعریف بشوند، هیچ چیز جالب تر از این نیست که بتوانید کنترلر خود را بردارید و با دیگر بازیکنان واقعی به رقابت بپردازید.

در اصل بهترین بازی های رایانه ای چند نفره بهترین راه برای برآورده کردن عطش بازی های رقابتی شما هستند، زیرا هیچ پیروزی شیرین تر پیروزی بر انسان دیگر نیست، مخصوصا اگر پیروزی در مقابل دوست شما باشد.

این بازی های انتخاب شده در زیر از بهترین بازی های آنلاین چند نفره هستند که شاید برخی از آن ها علاوه بر بازی برای کامپیوتر، برای دیگر پلتفرم ها مانند موبایل و یا کنسول های بازی در دسترس باشند.

در صورت علاقه نیز می توانید بهترین بازی های حال حاضر موبایل های اندروید (اگوست ۲۰۱۹)، یا بهترین و برترین بازی های رایانه ای PC در سال ۲۰۱۹ و یا بهترین بازی های رایگان ۲۰۱۹ برای کامپیوترها و کنسول های بازی را ببنید.

در اینجا بهترین بازی های چند نفره کامپیوتری در سال های اخیر را می بینیم:

۱- بازی تفنگی چند نفره میدان جنگ ۱ (Battlefield 1)

بازی چند نفره بتلفیلد ۱

بحث در مورد بهترین بازی های Battlefield در تمام دوران زمان ها هرگز پایان نخواهد یافت، همچنین بازی Battlefield 1 نیز مطمئناً به توازن قوی از تصاویری دیدنی، مکانیک های مدرن و نقشه های گسترده از میادین نبرد به ندرت از جنگ جهانی اول، می پردازد.

این به احتمال زیاد بهتر از رقیب خود، یعنی بازی Battlefield V است، به لطف کمی صحنه های گرافیکی تر، سرعت متدولوژیکی تر و روش جسورانه ای که در آن هرج و مرج تقریباً شدیدی از یک میدان نبرد را به نمایش می کشد.

همراه با سلاح های سنگین، یگان های ویژه فوق العاده مانند سربازان حرفه ای، و البته Behemoths، وسایل نقلیه خطرناک، که همه برای تعادل درگیری هایی جانانه می آیند.

Battlefield 1 احتمالاً جذاب ترین و دیدنی ترین بازی تیرانداز آنلاین چند نفره است که تاکنون ساخته شده است.

۲- بازی ماشینی راکت لیگ (Rocket League)

بازی کامپیوتر چند نفره راکت لیگ

این یک پدیده سریع و خاص، تحت عنوان بازی فوتبال ماشین های اسباب بازی است، که امروز به یکی از عنوان های همیشه محبوب دنیا تبدیل شده است.

اگر نگران این هستید که بیش از حد یادآور فوتبال واقعی باشد، با این نگرانی کار کنید و کنار بیایید، زیرا که این خیلی بیشتر از یک بازی فوتبال معمولی است.

زیبایی بازی Rocket League به نحوه بازی شما نسبت به فیزیک زمین است که شما در هوا به پرواز در می آیید.

کنترل توپ کاملاً دستی است، حرکت تیمی به سطح بالایی از ارتباط و هماهنگی نیاز دارد و این بازی هوایی یک لایه کاملاً بالاتر از بازی های دیگر برای تسلطی کامل تر می باشد.

این بازی رقابتی حتی به لیگها و فصلهای مختلف نیز تقسیم می شود، و این اطمینان را می دهد که شما بتوانید در حالت های بازی ۱در مقابل۱ یا ۳-v-3 به رقابت بپردازید.

۳- بازی استراتژی دوتا ۲ (Dota 2)

بازی چند نفره و جالب دوتا ۲

این بازی ممکن است بیشتر یک انتخاب سبک زندگی باشد، و نه یک بازی ساده، در حالی که بسیار محبوب اما در عین حال عجیب و غریب است.

اما این بازی Dota 2 نمایشی درخشان از سبک بازی های MOBA در بهترین حالت است.

از منحنی یادگیری دشوار این بازی عبور کنید، و در دنیای قهرمانان دقیق و متعادل و مبارزات ۵ در مقابل ۵ را در عرصه رقابتی جانانه تجربه کنید.

هدف ساده است: “پایگاه”، اساساً پایگاه تیم دشمن، را با استفاده از قهرمانان خود و یک جریان ثابت از “حمله ها” نابود کنید که از طریق سه خط به سمت پایگاه دشمن حرکت می کنند.

این یک بازی عمیق، جالب، تاکتیکی و رایگان است.

۴- برج: صعود (Towerfall: Ascension)

بازی Towerfall: Ascension

پس از این همه سال، جذابیت بازی های ساده شلیک تیرهای پیکسل پیکسل به افراد دیگر در یک صفحه واحد، به همان اندازه قانع کننده و جالب است که قبلا بوده.

بازی Towerfall تا چهار بازیکن را با تعداد محدودی از تیر ها در تلاش برای شلیک به یکدیگر در یک صحنه واحد قرار می دهد.

این بازی که اکنون در دسترس است، با ترفندهای هوشمندانه زیادی مانند تیراندازی به اطراف صفحه نمایش که به شما امکان می دهد تا تیر بزنید و تیرهای خود را بین چپ و راست و بالا و پایین صفحه نمایش هدایت کنید.

همچنین یک دکمه جاخالی همیشه حیاتی نیز وجود دارد که با استفاده از آن می توانید تیر های ورودی را جاخالی دهید و آنها را به صورت جالبی به سمت مهاجمان سوق دهید.

۵- بازی اوورواتچ (Overwatch)

بازی آنلاین و چند نفره اوورواتچ

این یک بازی تیراندازی قهرمانان شیک پوش است که با سرعت زیادی همه گیر شده و تا کنون، هیچ وقت واقعاً متوقف نشده است.

با یکی از پرتحرک ترین و متنوع ترین کاراکترهای شخصیتی که تا به حال در یک بازی مشاهده شده است، شما آزادی زیادی در مورد نحوه بازی کردن در اختیار دارید، خواه به عنوان یک کارکتر بزرگ با دست و پاهای مکانیکی یا یک شفا دهنده شبیه به فرشته.

Overwatch قادر است سرگرمی های زیادی را در حالت های بازی مبتنی بر تیم و بازی های چند نفره ایجاد کند، و این باعث می شود تا در هر دو زمان، چه در صرف ناهار و یا در تمام شب مفید باشد.

این بازی علیرغم عدم تقارن شخصیتهایش، بسیار عالی است و تقریباً در مورد هر قهرمانی احساس خاص و متمایزی را به همراه دارد.

۶- بازی چند نفره Tom Clancy’s Rainbow Six: Siege

بازی Tom Clancy’s Rainbow Six: Siege

هواداران سری بازی های تیراندازی تاکتیکی، در مورد فضای بازی های چند نفره نگران بودند، اما هیچ کس نمی توانست موفقیتی که اکنون رخ داده است را پیش بینی کند.

این بازی با دو تیم ۵ نفری در مقابل یکدیگر با بمب ها، نجات گروگان و محافظت از دارایی های مقابل صورت می پذیرد.

نکته جالب این است که این بازی تا حد زیادی قابل تخریب است و یک مرحله آماده سازی طولانی نیز وجود دارد که در طی آن مدافعان می توانند در حالی که مهاجمان نقشه حمله را بررسی می کنند، تجهیزات دفاعی خود را بسازند.

هیچ دو بازی یکسان نیستند و با کسب امتیازهای “مشهور”، شما می توانید اپراتورهای جدیدی را باز کنید که هر کدام توانایی های متمایز و سبکهای بازی محتلفی دارند.

۷- بازی چند نفره جنگ کرم ها (Worms W.M.D)

بازی جگ کرم ها W.M.D

به نظر می رسد اکنون هزار نوع بازی تاکتیکی بی مهره کلاسیک وجود دارد که می توانید امروزه آن ها را بازی کنید.

اما این آخرین تکرار بازی Worms WMD است که از سبک و سلاح های جدید و جسورانه ای برخوردار است.

اما اگر شما یک انتخاب جالب را ترجیح می دهید ، Worms Reloaded یا حتی Worms Armageddon می تواند برای شما عالی باشد، در حالی که Worms Revolution سال ۲۰۱۲ با گرافیک های سه بعدی و با طرح های جالب عرضه شده است.

هرکدام از این بازی ها را که بخواهید، آن یک بازی چند نفره بی نظیر است.

هر چهار نفر یک تیم از کرمها را کنترل می کنند و تایمر را برای عبور از سطوح ناسازگار و سرنوشت تیم های دشمن با سلاح ها، مواد منفجره، بمب ها و ضربه های تقلید گونه، کنترل می کنند.

۸- بازی نبردی و آنلاین Mordhau

بازی چند نفره Mordhau

ما بسیاری از بازی های جنگی رقابتی که حول اسلحه های مختلف می چرخند را دیده ایم، اما اگر یک بازی برجسته می خواهید که مسائل را به اصول اولیه باز می گرداند، این بازی مناسب است.

با تکیه بر روی سلسله برده های شخص اول مبتنی بر فیزیک مانند Chivalry و Mount & Blade ، بازی Mordhau یک میدان نبرد قرون وسطایی است که تا ۶۴ بازیکن با شمشیر، تبر، پرتاب چاقو و هرچه در زمین می بینند را با یکدیگر درگیر می کند.

Mordhau در بداهه نوازی خاصی رونق می گیرد، زیرا حتی یک بازیکن بدون سلاح نیز می تواند چاقوی خود را از زمین بردارد (یا یکی را از سپر بیرون بکشد) و با یک پرتاب خوب به یک دشمن او را از پای در آورد.

و همچنین حالت های محاصره تیمی، یک حالت رویال نبرد عالی نیز در این بازی وجود دارد.

۹- بازی پابجی یا PlayerUnknown’s Battlegrounds

بازی پابجی برای کامپیوتر

شاید یک نماینده جنجالی از ژانر بازی های نبرد رویال با توجه به موفقیت فراری عناوین دیگری مانند Fortnite و Apex Legends، این بازی پابجی باشد.

اگر به دنبال یک بازی جدی و یک فضای هیجانی هستید که گوشهایتان را برای هر قدم با شلیک از راه دور آشنا می کند، پس بازی PUBG یک انتخاب عالی است.

همچنان با استدلال خوب، این یکی از بازی های انجام شده در استیم باقی مانده است و بروزرسانی های عمده (مانند تعمیرات اساسی نقشه اصلی Erangel)، نشان می دهد که توسعه دهندگان نسبت به آپدیت این تجربه جدی هستند و آن را با حوصله و واقعی تر از همیشه انجام می دهند.

۱۰- بازی چند نفره Overcooked 2

بازی آنلاین Overcooked 2

عاقبت جالب ترین و خیره کننده ترین (و تنها) بازی پخت و پز، همهمه را بالا می برد و شما و سه دوست خود را به آشپزخانه های هرج و مرج دار روز افزون می برد.

به عنوان یک آشپز، قبل از اتمام زمان سنج، باید یک غذای رستوران را تهیه کرده و سرو کنید.

سازماندهی شما در این بازی بسیار مهم است و شما با درگیری در همه چیزهایی مانند شستن ظرف ها یا سور سریع به مشتریان، با چالش روبرو هستید.

در سطوح بعدی، آشپزخانه ها بر روی همه چیز تنظیم می شوند، از هواپیماهای هوایی گرفته تا معابد زیرزمینی، تغییر مکان و حرکت، تیم شما را وادار به سازگاری با ساعت کاری شما می کند.

برای مطالعه بیشتر می توانید نگاهی به کنسول های برتر بازی ۲۰۱۹، مقایسه ایکس باکس، پلی استیشن و نینتندو سوئیچ، یا بازی PES 2020 برای گوشی موبایل، با گرافیک بهتر، به زودی عرضه می شود! و یا جدیترین بازی Need For Speed ​​Heat با گرافیکی بهتر و مسابقاتی جنجالی تر از راه می رسد! یا راهنمای کامل استفاده از حقیقت مجازی و بازی های VR برای مبتدیان.

رای شما به "بهترین بازی های رقابتی و چند نفره آنلاین در سال ۲۰۲۰" چیست؟

رای شما با موفقیت ثبت شد.

ثبت رای شما با پیغام خطا همراه بود.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

دسته بندی
بستن