ماشین آئودی A8 L خودرو لوکس با فناوری پیشرفته

معرفی کامل ماشین آئودی A8 L ، یک خودرو بسیار لوکس با فناوری پیشرفته

شرکت اتومبیل سازی آئودی قرار است به زودی مدل جدیدی از یک اتومبیل معرکه خود روانه بازار جهانی کند .اتومبیل آئودی A8 پیشرفته در ماه دسامبر روانه بازار می شود و به گفته سازنده قیمت تقریبی A8  99500 یورو می باشد و مدل S8 144800 یورو می باشد. همراه ما باشید با برسی بیشتر این اتومبیل معرکه و قدرتمند.

اتومبیل آئودی A8 پیشرفته قرار است با سه موتور روانه بازار جهانی شود که تمامی آن ها در دسترس می باشد و حال ما قصد داریم تا دو نمونه از آن اتومبیل معرکه و شگفت انگیز را مورد برسی قرار دهیم.

مدل آئودی 3.0 TFSI :این نمونه موتور از اتومبیل دارای 286 قدرت اسب بخار می باشد که می تواند 210 کیلو وات نیروی برای این اتومبیل تامین کند.

قدرت گشتاور نیروی این اتومبیل 500 نیوتن متر می باشد که حداکثر می تواند 1370 دور تا 4500 دور در دقیقه می چرخد. این مدل از اتومبیل 8 سیلندر می باشد.

مدل آئودی 4.0 TFSI : این مدل از اتومبیل یک مدل معرکه از اتومبیل آئودی A8 می باشد.

قدرت اسب بخار این اتومبیل 460 می باشد که حداکثر می تواند 338 کیلو وات نیرو برای این اتومبیل ایجاد کند.

قدرت گشتاور نیروی این اتومبیل 660 نیوتن متر می باشد که حداکثر 1850 دور تا 4500 دور در دقیقه می چرخد.

همانطور که گفته شد این اتومبیل هم همانند اتومبیل قبل دارای 8 سیلند می باشد. 0 تا 100 این اتومبیل در کمتر از 4.4 ثانیه به وقوع می پیوندد.

با تمامی این گفته ها قرار است این اتومبیل با سه موتور جدید و قدرتمند روانه بازار جهانی شود و به فروش به رسد. با تمامی این گفته ها در آخر پیشنهاد می کنم تریلر رونمایی از این اتومبیل جدید را تماشا کنید و شاهد تمامی گفته های بنده باشید و لذت ببرید.

امیدوارم این مطلب برای شما افراد بسیار مفید و کاربردی بوده باشد و نظر شما را نسبت به خود جلب کرده باشد.

... توضیحات کامل