اتومبیل مرسدس بنز AMG SL 2022

معرفی رسمی اتومبیل جدید شرکت مرسدس بنز به نام AMG SL 2022

ما امروز قصد داریم تا فناوری جدید که شرکت اتومبیل سازی مرسدس بنز برای اتومبیل AMG SL استفاده کرده است را مورد تحلیل و برسی قرار دهیم و نیز با آن بیشتر آشنا شویم. همراه ما باشید تا بدانیم که شرکت مرسدس بنز آلمان برای اتومبیل AMG SL از چه فناوری استفاده کرده است.

این اتومبیل مرسدس بنز AMG SL با ظاهری کلاسیک و کاملا اسپرت روانه بازار جهانی شد است و نظر خیلی از افراد را به خود جلب کرده است.

شرکت مرسدس بنز آلمان اجزای جدیدی  مانند  اجزای با تکنولوژی بالا مانند سیستم تعلیق AMG ACTIVE RIDE CONTROL با تثبیت کننده فعال ضد غلت، فرمان محور عقب، سیستم ترمز کامپوزیت سرامیکی با عملکرد بالا AMG و چراغ دیجیتال استاندارد با عملکرد پیش بینی نمای اسپرت را تیزتر می کنند؛ برای این اتومبیل مورد استفاده قرار داده است.

این اتومبیل دارای یک موتور AMG V8 biturbo می باشد با حجم 4 لیتری .

قدرت تقریبی اسب بخار این اتومبیل 583 می باشد که می تواند حداکثر 430 کیلو وات نیرو برای این اتومبیل ایجاد کند. قدرت گشتاور نیروی این اتومبیل 800 نیوتن متر می باشد که تقریبا می شود 2500 دور تا 4500 دور در دقیقه.

شتاب 0 تا 100 این اتومبیل در کمتر از 3.6 ثانیه به وقوع می پیوندد و این اتومبیل با موتور معرکه و شگفت انگز خود حداکثر سرعت خود را به 315 کیلومتر بر ساعت می رساند.

 این اتومبیل یکی از شگفتی های شرکت مرسدس بنز آلمان می باشد. در آخر پیشنهاد می کنم به کمک تریلر قرار داده شده شاهد بخشی از گفته های بنده باشید و لذت ببرید. امیدوارم این مطلب برای شما افراد بسیار مفید و کاربردی بوده باشد و نظر شما را نسبت به خود جلب کرده باشد.

... توضیحات کامل