احتمالاً قابلیت ارسال Bitmoji در نرم افزار تیندر فعال خواهد شد

Bitmoji نوعی Imoji است که در واقع از تصویر شخص واقعی تولید شده است. نرم افزار تیندر قصد دارد ارسال بیتموجی در صفحه چت را برای کاربران فعال کند، زیرا ارسال تصویر در این صفحه ممکن نیست.

4 از 5
از 2 رای
(رای دهید)
احتمالاً قابلیت ارسال Bitmoji در نرم افزار تیندر فعال خواهد شد

احتمالاً به خاطر وجود مشکل ارسال عکس های نامناسب در صفحه چت، نرم افزار تیندر قابلیت ارسال تصویر در صفحه چت را غیر فعال کرده است و این قابلیت در اختیار کاربران قرار نگرفته است.

حالا برای حل مشکل ارسال تصویر و ایجاد راه حل های ارتباطی بیشتر تیندر به طور آزمایشی قابلیت ارسال بیتموجی در صفحه چت را در برخی از کشورها برای کاربران فعال کرده است.

گفته می شود فعلا این قابلیت فقط در کشور کانادا و مکزیک در اختیار کاربران قرار گرفته است و فعلا در حالت آزمایش می باشد. کاربران در کشور کانادا و مکزیک برای استفاده از بیت موجی های شخصی باید snap kit را به نرم افزار تیندر متصل کنند.

این قابلیت به صورت آزمایشی توسط نرم افزار تیندر ارائه شده است و ممکن است به زودی حذف شده و یا گسترش پیدا کند. همه چیز در مورد آینده این قابلیت به بازخورد کاربران در این دو کشور بستگی دارد.

تیندر در مدتی که گذشت قابلیت های بسیاری برای نرم افزار خود ارائه کرده است، تا نظر کاربران بیشتری را جلب کند و ارتباطات را ساده تر کند. به عنوان مثال قابلیت Loop که به تازگی ارائه شده است نظر مثبت بسیاری از کاربران را به خود جلب کرده است. این قابلیت در واقع یک ویدئو دو ثانیه از صاحب اکانت است که بر روی پروفایل او قرار می گیرد. برای اطلاعات بیشتر در مورد قابلیت Loop مطلب “قرار دادن ویدئو کوتاه، قابلیت جدید نرم افزار Tinder” را در نتران بخوانید.

باید دید نظر کاربران نسبت به این قابلیت جدید تیندر چیست و آیا این قابلیت بیتموجی، نبود قابلیت ارسال تصویر در صفحه چت را پوشش می دهد یا در نهایت نرم افزار تیندر تسلیم خواسته کاربران می‌شود و قابلیت ارسال عکس در صفحه چت را برای آن ها فراهم می کند.

رای شما به "احتمالاً قابلیت ارسال Bitmoji در نرم افزار تیندر فعال خواهد شد" چیست؟

رای شما با موفقیت ثبت شد.

ثبت رای شما با پیغام خطا همراه بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

مطالب پیشنهادی آموزش
مطالب پیشنهادی بررسی
مطالب پیشنهادی ترفند
مطالب پیشنهادی تصاویر
مطالب پیشنهادی تکنولوژی
مطالب پیشنهادی علمی
مطالب پیشنهادی ماشین
مطالب پیشنهادی ویدئو
برخی از محصولات تکنولوژی
دسته بندی
بستن