توئیتر برای افزایش سخنان سالم تر و مثبت تر اقدام می کند

توییتر با آکادمیک های فرهنگی و دانشگاه ها کار می کند تا گفتگوهای سالم را در حساب های کاربری خود رواج دهد. یکی از اهداف این امر افزایش تربیت مناسب و رفتار های فرهنگی است، نه فقط یک ویژگی معمولی که به کاربران توییتر مرتبط است. توییتر در حال کار با محققان و پزوهشگران مختلف است تا مکالمات سالمتر و خوشبینانه تر را در پلتفرم برنامه خود تقویت کند.

4 از 5
از 3 رای
(رای دهید)
توئیتر برای افزایش سخنان سالم تر و مثبت تر اقدام می کند

توییتر می داند که در برنامه خود مشکلاتی دارد و از محققان مختلف میخواهد تا به رفع آن ها کمک کنند.

شرکت توییتر، روز دوشنبه، در یک پست وبلاگ گفت که با تعدادی از محققان از چندین دانشگاه مشارکت می کند، تا بتواند بهتر متوجه شود که چگونه “گفتگوهای سالم” بر پایه “باز بودن اندیشه و تربیت و نزاکت” را در برنامه خود گسترش دهد.

این تلاش ها به این دلیل است که توییتر و فیس بوک پس از انتخابات ریاست جمهوری سال ۲۰۱۶، و تاثیر در سیاست گذاری و فرهنگ با واکنش شدیدی از جانب کاربران مواجه شدند.

توییتر همچنین قبل تر نیز به تمیز کردن و قابل اعتماد کردن پلت فرم خود اقدام کرده بود، از جمله حذف حساب های جعلی و ربات ها یا اسپم ها در برنامه خود، به علاوه توییتر اعلام کرد که در مقابل حساب ها و خبر های جعلی نیز سخت گیرانه برخورد می کند.

Brian Solis، تحلیلگر گروه Altimeter، در ماه فوریه بعد از اینکه توییتر حسابهای خود را از کاربرانی که نمیتوانستند ثابت کنند که آنها انسان هستند، و در اصل ربات بودند، پاک کرد، گفت: “مشکل ربات ها یکی از مشکلات چندگانه برای توییتر بوده است. هر چند که این موضوع به بحث و گفت و گو های حقوقی ربظی ندارد”.

همچنین تویتر در این پست وبلاگی گفت که شرکت پروژه جدید خود را با دانشگاها “برای اندازه گیری و مقیاس سنجی گفتگو های سالم و مثبت” آغاز کرده است.

این پروژه به طور عمده دو جنبه را بررسی می کند: اول اینکه چگونه گروه ها بر مبنای دیدگاه های و نظرهای سیاسی در توییتر شکل می گیرند و دوم اینکه آیا در معرض تنوع و دیدگاه های مختلف می توانند به کاهش تعصب و تبعیض کمک کنند یا خیر؟

محققان دانشگاه Leiden، دانشگاه Syracuse، دانشگاه صنعتی Delft و دانشگاه Bocconi، به اینکه چگونه گروه ها از طریق گفتگوهای سیاسی و چالش های احتمالی برای توسعه آن ها، در توییتر تشکیل می شوند، می پردازند.

همچنین نقاط تمرکز آن ها برای کاستن گفت و گوهای نامناسب یا echo chambers شامل ، بحث های غیر اجتماعی، عدم انسجام در گفت و گوها، سخنان خشن، بی تربیتی و عدم تحمل یا نابردباری است.

Rebekah Tromble، استاد علوم سیاسی در دانشگاه لیدن ، در پست وبلاگ گفت: “واضح است که اگر ما قصد داریم به طور موثر و کاربردی به مقابله با برخی از سخت ترین چالش های ناشی در رسانه های اجتماعی بپردازیم، محققان دانشگاهی و شرکت های فن آوری نیاز به همکاری بسیار نزدیک تر با یکدیگر دارند”.

محققان دانشگاه آکسفورد و دانشگاه آمستردام به بررسی نحوه استفاده از پلت فرم رسانه به صورت اجتماعی و اثرات مواجهه با زمینه های مختلف، باورها و تجربیات گوناگون، نگاه خواهند کرد.

Miles Hewstone، استاد روانشناسی اجتماعی در دانشگاه آکسفورد، در پست وبلاگ گفت: “شواهد از روانشناسی اجتماعی نشان داده اند که چگونه ارتباطات بین افراد با اختلالات و پس زمینه های فکری مختلف یکی از بهترین راه های کاهش افسردگی و تبعیض است”.”ما قصد داریم بررسی کنیم چگونه این درک را می توان برای سنجش مکالمات سالم و مناسب در توییتر استفاده کرد و اینکه آیا اثرات تعاملات مثبت آنلاین با جهان آفلاین روبروست؟

یک سخنگوی توییتر در یک بیانیه ایمیل گفت: “این تلاش علاوه بر اینکه برای بهبود تجربه مشتریان می باشد باعث ارزیابی و اندازه گیری اطمینان از سلامتی مکالمات در توییتر نیز می شود”.”اکنون محققان به محتوای عمومی توییتر دسترسی پیدا خواهند کرد و با همکاری یک تیم متقاضی در توییتر برای رسیدگی به این نگرانی بزرگ دست به کار می شوند”.

رای شما به "توئیتر برای افزایش سخنان سالم تر و مثبت تر اقدام می کند" چیست؟

رای شما با موفقیت ثبت شد.

ثبت رای شما با پیغام خطا همراه بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

مطالب پیشنهادی آموزش
مطالب پیشنهادی بررسی
مطالب پیشنهادی ترفند
مطالب پیشنهادی تصاویر
مطالب پیشنهادی تکنولوژی
مطالب پیشنهادی علمی
مطالب پیشنهادی ماشین
مطالب پیشنهادی ویدئو
برخی از محصولات تکنولوژی
دسته بندی
بستن